• $7,1692
  • €8,7292
  • 414.171
  • 1483.02
27 Ocak 2021 Çarşamba 09:39 | Son Güncelleme:

Survivor Ayşe Yüksel kimdir? Survivor 2021 Ayşe aslen nereli ve kaç yaşında?

Survivor Ayşe Yüksel kimdir" Survivor 2021 Ayşe aslen nereli ve kaç yaşında"

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da mücadele eden Ayşe Yüksel ekran başındaki izleyicileri genç yaşıyla şaşırttı. Birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı yarışmaya sonradan dahil olan Survivor Ayşe birçok spor dalıyla yakından ilgileniyor. 6 yıl mahalli ligde voleybol oynayan Yüksel tenis antrenörlüğü yapıyor. Peki, Survivor Ayşe Yüksel kaç yaşında? İşte Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel ile ilgili merak edilenler...

Survivor 2021 yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Bu yıl yarışan isimlerden birisi olan Survivor Ayşe mücadeleye sonradan dahil olan yarışmacılar arasında yer aldı. Henüz yaşı çok küçük olan yarışmacı sportif kariyeri ile dikkat çekiyor. Peki, Survivor Ayşe kaç yaşında? Survivor 2021 Ayşe Yüksel kimdir, nereli?  

SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 yılında Düzce’de doğdu. Henüz 20 yaşında olan Ayşe Yüksel Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde 2. Sınıf öğrencisi. Ortaokulda masa tenisi eğitimi alan aynı zaman da 7. Sınıfta haltere başlayan ve genç kategorisinde Türkiye’de 3. olan. yarışmacı 1 yıl yaptıktan sonra haltere ara verdi ve voleybola başladı. 6 yıl mahalli ligde voleybola devam eden Yüksel, aynı zaman da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başladı ve 4 yıldır devam ediyor. Aynı zaman da lisede de 3 yıl basketbol okul takımında yer aldan Ayşe Üniversitede 1 yıl futsal ve yüzme dersi gördü. Survivor Ayşe şu an tenis hocalığı yapıyor ve okuyor.

<p>İstanbul Esenler'de bir binada çıkan yangında mahsur kalan 4 çocuk vatandaşların açtığı battaniye

Esenler'de yangında mahsur kalan 4 çocuğu pencereden attılar

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü