• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
03 Mayıs 2020 Pazar 00:51 | Son Güncelleme:

Aycan Yanaç hakkında merak edilenler...

Aycan Yanaç hakkında merak edilenler...

Survivor 2020'de Ünlüler takımında yarışan Milli Futbolcu Aycan Yanaç, Survivor'a katıldığı için A Milli Takım kadrosundan çıkartıldı. İşte yarışmacı hakkında merak edilenler...

Survivor Aycan Yanaç gündemde merak edilen isimler arasında yer alıyor. Survivor yarışmasında mücadele eden milli futbolcu Aycan Yanaç hakkında şok açıklama geldi.

A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör, "Aycan, Survivor’dan sonra tekrar milli takıma çağrılacak mı?" sorusuna "Ben de size soruyorum, daha doğrusu izleyenlere soruyorum: Koronavirüs ortaya çıkmasaydı, biz Rusya, ardından da Kosova ile iki maç yapacaktık. Aycan bu süreçte de Survivor’da olacaktı. Siz bir teknik direktör olsanız, yarışmadan Aycan’ı çağırıp milli takıma alır mıydınız?" şeklinde yanıt verdi.

Necla Güngör sözlerini "Adaletli bir antrenör olduğumu düşünüyorum. Benim oyuncularım burada kan ter içinde antrenman yaparken, milli takım maçlarına kanalize olmuşken, bütün konsantrasyonlarını maça vermişken yarışmaya giden bir Aycan’ı alır mıyım.. onu çok zannetmiyorum" dedi.

AYCAN YANAÇ HAYATI

Aycan Yanaç, 21 Kasım 1998 yılında Almanya’nın Nünberg şehrinde dünyaya geldi. Ülkemizde A Milli Kadın futbol takımında forma giyen sporcu, forvet mevkisinde oynuyor. Futbola Nünberg’le başlayan Aycan Yanaç, kariyerine daha sonra Köln’de devam etti.

Türkiye kadın U-19 takımına kabul edilen Yanaç, ilk kez 4 Ağustos 2015'te Bosna-Hersek'e karşı UEFA Geliştirme Turnuvası maçında oynadı.

2016 UEFA 19 Yaş Altı Kadınlar Şampiyonası elemelerinin iki maçında yer aldı.

7 Nisan 2018'de Estonya ile dostluk maçında Türkiye kadın milli takımına ilk kez çağrıldı.

<p>Peki, yaşananların hukuki boyutu nedir? “Yollu” ifadesi  hakarete girer mi? Türkiye A

CHP'de neler yaşanıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Semeru Yanardağı'ndaki volkanik hareketlilik nedeniyle 550 kişi tahliye edildi

Hayat kurtaran pratik bilgiler