• $7,4407
  • €9,0198
  • 443.179
  • 1560.55
17 Haziran 2020 Çarşamba 09:41 | Son Güncelleme:

Survivor Ardahan nereli, kaç yaşında? Survivor'da elenen Ardahan Uzkanbaş kimdir?

Survivor Ardahan nereli, kaç yaşında" Survivor'da elenen Ardahan Uzkanbaş kimdir"

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2020 tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar arasında yer alan Sadık Ardahan Uzkanbaş son zamanlarda adından sıkça söz eşttiriyor. 1987 yılında Adana'da dünyaya gelen Uzkanbaş 8 yıl boyunca Adanaspor altyapısında forma giymiş ve yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbolu bırakmıştır. Survivor 2020 yarışmacısı Ardahan kaç yaşında ve nereli? Survivor Ardahan kimdir sorusunun yanıtıyla ilgili detaylar haberimizde...

Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı Survivor 2020’de finale doğru yaklaşılıyor! Önümüzdeki hafta çeyrek finalin başlayacağı yarışmada heyecan her geçen gün daha fazla artıyor. Yarışmacılar arasında bulunan Sadık Ardahan Uzkanbaş bu hafta elendi ve yarışmaya veda etti. Bunun üzerine “Survivor Adahan aslen nereli, kimdir?” sorusu araştırılmaya başlandı. İşte Survivor yarışmacısı Ardahan hakkında merak edilenler...

SURVIVOR ARDAHAN KİMDİR, NERELİ?

Survivor'ın 16 Haziran Salı akşamı yayınlanan bölümünde yarışmaya veda eden isim Ardahan oldu. Sadık Ardahan Uzkanbaş 1987 yılında Adana'da dünyaya geldi. 8 yıl boyunca Adanaspor altyapı takımlarında futbol oynayan Ardahan, 33 yaşında ve Adana’da yaşıyor. Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola ara vermek zorunda kalan Ardahan Uzkanbaş bu boş geçen arada askerlik görevini yerine getirmek için askere gitti. Askerden geldiği zaman kısa bir süre sonra ilk yurt dışı tecrübesini yaşadı.

Dubai'ye gitti ve orada 2 yıl kaldı. Ondan sonra tekrar Türkiye'ye döndü. Burada tekrar sporla uğraştı ve bir süre sonra Kazakistan'a gitti ve orada 6 ay kadar kaldı.

Sadık Ardahan Uzkanbaş hayatını şöyle özetliyor;

Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı çok seviyorum, bu yüzden imkanım olduğu süre içinde hep bir yerlere gidip görmek istiyorum. Ve şuan hayallerimden biri olan 2020 Survivor'da olmaktan dolayı kendimi oldukça şanslı hissediyorum. Ve hayallerime bır adım daha yaklaşmanın mutluluğu içerisindeyim. İnsanların yüzündeki tebessüm olmak istiyorum.

Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, bende arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum.

<p><strong>'Reformlar kamuoyuna sunma aşamasına geldi'</strong></p><p><strong>BAŞKAN ERDOĞAN'DAN ÖNE

19 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (20 Ocak 2021)

Engelli ve yaşlılara aşı uygulanmaya başladı