• $7,3682
  • €8,9794
  • 442.872
  • 1551.57
11 Ocak 2021 Pazartesi 21:38 | Son Güncelleme:

Survivor yarışmasında elemeye kimler kaldı? 2021 Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor yarışmasında elemeye kimler kaldı" 2021 Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı"

Survivor 2021 yarışması ilk eleme adayı belli oldu. Tv8 ekranlarında büyük ilgiyle izlenen Survivor 2021 yarışmasının bu haftakı dokunulmazlık oyununda kazanan takım Ünlüler oldu. Survivor yarışmasının ilk konseyinde Gönüllüler arasında bir kişi eleme adayı seçildi. İkinci eleme adayı pazartesi düzenlenecek olan dokunulmazlık oyunu sonrası belli olacak. Peki ilk elemeye adayı kim oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2021'de kıran kırana bir yarışma gerçekleşti. Mücadelede bu haftanın ilk dokunulmazlık kazanan takımı belli oldu. Dokunulmazlık oyununda kaybeden takım arasında elemeye aday seçildi. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Survivor 2021 yarışmasında haftanın eleme adayları kim olacağı, ve dokunulmazlığı kazanan takımın kim olduğu şimdiden merak konusu oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kazanan takım Ünlüler oldu. Acun ılıcalı dokunulmazlık sembolünü Merve'ye verdi.

SURVİVOR 2021 YARIŞMASINDA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yarışmasında ilk eleme adayı belli oldu. Eleme adayı yapılan ada konseyinde düzenlenen oylama sonucu belli oldu. İlk eleme adayı Sena oldu. 11 Ocak Pazartesi günü yapılacak dokunulmazlık oyunu sonrası ikinci eleme adayı belli olacak.

Ekranların heyecan ve mücadele dolu yarışma programı Survivor 2021 yeni sezonuna fırtına gibi girdi. Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor ilk bölümde iki ödül oyunu ile karşı karşıya geldi. Adaya adım attıkları gün parkura çıkan yarışmacılar, müthiş bir mücadele ortaya koydular. Bu akşam, 10 Ocak Pazar günü, Survivor 2021 2. bölümde takımlar bu sefer dokunulmazlık mücadelesi verdi. Yılın ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde ilk eleme adayı belirlendi.

22 yarışmacı, ıssız adada zorlu yaşam koşulları ile mücadele verdiği Survivor 2021’de bu akşam dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor Türkiye ilk bölümde Ünlüler ve Gönüllüler, baraka ve olta takımı ödülü için karşı karşıya geldi. İki farklı ve birbirinde zorlu parkurda nefes nefese bir mücadele ortaya koydular. Bu akşam ise Survivor 2021 1. dokunulmazlık oyunu için karşılaştı.

Yarışmacıların ayakta durmakta zorlandığı parkurda inanılmaz mücadeleler ortaya konuldu ve heyecan doruğa çıktı. Dokunulmazlık oyunu için yapılan avantaj oyununu Ünlüler takımı kazandı. Böylece Ünlüler, dokunulmazlık oyununda seçim avantajını elde etti. Sonrasında iki takım, oyunda yer alacak beş kadın beş erkek yarışmacıyı belirledi. Ünlüler ve Gönüllüler takımından onar yarışmacı, dokunulmazlığı kazanmak için varların yoklarını ortaya koydu. Oyun, bir Ünlüler takımına bir Gönüllüler takımına gitti. Oyunun sonunda Ünlüler takımı, Gönülüler takımını 10-7 yenmeyi başardı ve Survivor 2021'deki ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.

BARAKA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de ilk takım oyunu baraka için yapıldı. Gönüllüler ile Ünlüler takımından dört erkek dört kadın yarışmacı, denizin ortasına kurulan parkura ilk önce varmak için yarıştı. Beş olanın kazanacağı oyunu Ünlüler 5-1 kazandı. Böylece Ünlüler hazır barakaya kavuşurken Gönüllüler takımı, üç gün barakasız kalacak.

OLTA TAKIMI ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk günün ikinci oyunu olta takımı ödüllü oyun idi. Bu oyunda yarışmacıları daha zorlu bir parkur bekliyordu. İlk önce avantaj oyunu oynandı. Bu oyunda Gönüllüler, atışlarda avantajı kazanan takım oldu. Sonrasında her takımdan dört erkek dört kadın yarışmacı parkura çıktı. Oyununun başında ağırlığını koyan Gönüllüler, ödül oyununu 10-7 skorla kazandı.

GÖNÜLLÜLERDEN ÜNLÜLERE KİM GEÇTİ?

Survivor 2021 ilk ada konseyinde Gönüllüler takımında bir kadın yarışmacı, Ünlüler takımına geçti. Sezon başında belirlenen Ünlüler takımı kadrosu 10 ve Gönüllüler takımı kadrosu 12 kişi idi. Bu yüzden toplanan ilk ada konseyinde Gönüllüler takımında bir oylama yapıldı. Gönüllüler takımı yarışmacılarının hepsi İlayda Şeker’in Ünlüler takımına geçmesi için oy kullandı. Böylece İlayda, Gönüllüler takımı adına hiç yarışamadan Ünlüler takımına geçmiş oldu.

<p>Türkiye'de yeni bir siyasi partiye ihtiyaç var mı?</p><p>HDP tabanı hangi olaylar sonrasında part

HDP kapatılacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Vitrin mankeninin içinde ne var? Fenomenler herkesi şaşırtmaya devam ediyor

Ankara'nın en yaşlı iki kadınına koronavirüs aşısı yapıldı