• $7,4325
  • €9,0191
  • 443.385
  • 1540.21
11 Ocak 2021 Pazartesi 09:47 | Son Güncelleme:

Survivor 2021'de diskalifiye şoku! Adaya veda edecek

Survivor 2021'de diskalifiye şoku! Adaya veda edecek

TV8'in en çok izlenen yarışma programlarından olan yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor 2021 yarışmasında ortaya atılan iddia gündemi karıştırdı. 9 Ocak'ta yayın hayatına başlayan Survivor 2021'de diskalifiye haberleri gündeme geldi. Yarışmada rahatsızlanan Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu?

9 Ocak 2021 günü yayın hayatına başlayan Survivor 2021 kadrosu ile dikkatleri üzerine çekerken program başlar başlamaz diskalifiye haberleri gündeme geldi. 10 Ocak’ta ekrana getirilen Survivor 2021'de Cemal Hünal rahatsızlanması ile dikkat çekti. Peki, Survivor Cemal Hünal diskalifiye mi oldu?

SURVİVOR CEMAL HÜNAL DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Acun Ilıcalı'nın ilk yarışmacı olarak Survivor aday kadrosuna alındığını açıkladığı ünlü oyuncu Cemal Hünal'ın Survivor 2021'den diskalifiye edildiği iddiaları, gündeme bomba gibi düştü.Cemal Hünal, ada şartlarına uyum sağlayamadığı gerekçesiyle yarışmadan diskalifiye edildiği iddia edildi.

CEMAL HÜNAL KİMDİR?

Cemal Hünal, 2 Ekim 1976, İstanbul doğumlu, Türk oyuncudur. Saint Benoit Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a gönderildi. Lisenin ardından Londra'da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşamış ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a gitmiştir. Ucla Extension'da, Santa Monica College'de ve London Film School'da tiyatro ve sinema eğitimi almıştır. Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır. Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam dizisindeki Murat rolü için Osmanlı tekniğine dayalı dövüş için Polonyalı hocalardan eğitim almıştır.

<p>EGE'DE TÜRKİYE'NİN HAKLILIĞI ÇOK AÇIKTIR'</p><p>'Adına Egeler denilen, aslında bizim Adala

'Ege'de Türkiye'nin haklılığı çok açıktır'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beş asırlık Tarihi Maraş Çarşısı'nın dış cephesi yenileniyor

Dünyanın en saçma yasakları! Bunları ilk kez duyacaksınız