• $8,0018
  • €9,5357
  • 465.106
  • 1320.98
05 Mayıs 2020 Salı 19:06 | Son Güncelleme:

Yunus Emre Özden hakkında merak edilenler...

Yunus Emre Özden hakkında merak edilenler...

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor kadrosunda yer alan Yunus Emre Özden izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. İşte yarışmacının hayatı...

Survivor yarışmacılarının hayatı ekran başındaki izleyiciler tarafından araştırılıyor.  MMA dövüşüyle uğraşan ve Türkiye 3.'sü, İstanbul 2.'si olan Yunus Emre Özden modellik ve yardımcı oyunculukla ilgileniyor. İşte hayatı ve mesleği hakkında merak edilenler...  

YUNUS EMRE ÖZDEN HAYATI

Yunus Emre Özden 29 Mart 1993 yılında İstanbul Silivri’de dünyaya geldi. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

17 yaşına geldiğinde başvuru yaptığı ajanslarla katalog çekimleri yapmaya başlayan Yunus Emre, 18-19 yaşlarında Fashion Week'lerde çıkmaya başladıktan sonra modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karatecilerle yaptığı antremanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019’da Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu ifade ediyor.

<p>360 ekranlarında, hafta içi her sabah 09.30'da canlı yayınlanan “Doktorum Yanımda” pr

Canlı yayında duygulandıran Öğretmenler Günü mesajı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Güneşten uzak kalanlar için D vitamini içeren besinler

Doğanın şaşırtıcı kamuflaj ustaları