• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
11 Ekim 2021 Pazartesi 11:59 | Son Güncelleme:

Squid Game'in yıldızı HoYeon Jung'un Instagram'da takipçisi saatte yarım milyon artıyor

Squid Game'in yıldızı HoYeon Jung'un Instagram'da takipçisi saatte yarım milyon artıyor

Netflix'in tüm dünyayı etkisi altına alan çocuk oyunlarını ölüm oyununa çeviren Squid Game dizisi oyuncularıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Başarılı performansı ile adından söz ettiren HoYeon Jung, rekora koşuyor. Güzel oyuncu Instagram'da üç hafta içinde 18 milyon takipçiye ulaştı.

Netflix'in büyük bir ilgiyle takip edilen Squid Game dizisi dünya çapında beğeni toplarken HoYeon Jung, en çok takip edilen Koreli aktris oldu.

17 Eylül'de yayın hayatına başlayan dizinin başrol oyuncusu HoYeon Jung'un, HypeAuditor'un istatistiğine göre takipçi sayısı 410.000'den 15 milyona çıktı.

Kang Sae-byeok karakterine hayat veren güzel oyuncu 67 numara ile oyunlarda mücadele eder. Kang Sae-byeok, Kuzey Kore'den Güney Kore'ye gelen, ailesini yeniden görebilmek ve kardeşine bakabilmek için oyunlara katılan bir karakterdir.

HOYEON JUNG KİMDİR?

HoYeon Jung 23 Haziran 1994'te doğdu. Güzelliğiyle kendine hayran bırakan Jung, ünlü bir model. Modelliğe 16 yaşında başlayan Jung, o zamandan beri Vogue Korea, Naylon Korea, British Vogue gibi dergilerin çekimlerinde yer aldı.

Models.com tarafından "En İyi 50" moda modelinden biri olarak gösterildi. 'Squid Game', Jung'un ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen oyunculuğu izleyenler tarafından oldukça beğenildi.

<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!<br></p>

En Zor Çocuk Oyununu 'Görmelisin'!

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!