• $7,6604
  • €8,9115
  • 458.493
  • 1124.17
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
10 Ağustos 2020 Pazartesi 07:13 | Son Güncelleme:

Emre Gönlüşen neden vefat etti, kaç yaşındaydı? Spor spikeri Emre Gönlüşen kimdir?

Emre Gönlüşen neden vefat etti, kaç yaşındaydı" Spor spikeri Emre Gönlüşen kimdir"

Uzun bir süredir kanser tedavisi gören Emre Gönlüşen hastalığına yenik düştü ve hayata gözlerini yumdu. Ünlü spiker, beIN SPORTS kanalında sunuculuk yapıyordu. Pek çok futbolseverin yakından tanıdığı Gönlüşen, başarılı kariyer hayatıyla biliniyor. Emre Gönlüşen spor duayeni olarak sayılan Ercan Taner ile de mesai arkadaşlığı yapıyordu.

Spor spikeri Emre Gönlüşen vefat etti. Gönlüşen, beIN SPORTS kanalında spikerlik yapıyordu. Emre Gönlüşen uzun bir süredir tedavi altındaydı. İyileşmesi için büyük çaba sarfedilse de hastalığına yenik düştü.

EMRE GÖNLÜŞEN KİMDİR?

Emre Gönlüşen, 22 Ekim 1978 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Adana Şehir Tiyatrosu Konservatuvarı'nda iki sene kadar diksiyon eğitimi alan Emre Gönlüşen, taraftarı olduğu Adanaspor maçlarını seslendirme ümidiyle, bölgesel yayıncı kuruluşun kapısını çalmıştır.

Onay aldıktan sonra her gün seslendirme için kanalın yolunu tutan Emre Gönlüşen, böylece televizyon dünyasının içine girmiştir. Bir süre sonra kanalda tam zamanlı işe giren Emre Gönlüşen, kurgu, montaj, haber spikerliği ve müzik-komedi gibi çeşitli programlar yapmıştır. Bu işi profesyonel anlamda yürütmek isteyen Emre Gönlüşen, o dönem İtalya Ligi'ni yayınlayan TV 8'e deneyimlerinden bahsederek mail atmıştır.

TV 8 yönetimi tarafından kanala davet edilen Emre Gönlüşen, ayağının tozuyla İnter Milan maçını anlatmış ve beğenilince işe resmen başlamıştır.

Emre Gönlüşen bu adımın ardından kariyer basamaklarını D Spor, Telesport, NTV Spor ve Bein Sports ile devam ettirmiştir.

Spor tutkusu haricinde sıkı bir müzik takipçisi olan Gönlüşen, Beatles ve Rolling Stones hayranıdır.

Bir süredir kanser tedavisi gören Emre Gönlüşen 9 Ağustos 2020 tarihinde hayata gözlerini yumdu.

<p>Koronavirüsle mücadele ettiğimiz bu süreçte havaların soğumasıyla birlikte ortaya çıkan grip ve z

Grip ve soğuk algınlığına kalkan olan şifalı çaylar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Boşanma sürecini çocuğa 10 adımda anlatın

Tarihte yaşanmış en ilginç olaylar