• $7,4839
  • €9,0399
  • 442.079
  • 1556.77
28 Kasım 2020 Cumartesi 13:19 | Son Güncelleme:

Söz'ün yıldızı Alper Üstündağ Çocukluk dizisinin kadrosunda

Söz'ün yıldızı Alper Üstündağ Çocukluk dizisinin kadrosunda

Birçok dizi ve sinema filminin yanı sıra çektiği reklamlarla adından söz ettiren Alper Üstündağ başarılı bir proje ile dizi setlerine dönüş yaptı. Cuma akşamları Fox TV'de yayınlanmakta olan Çocukluk dizisine yeni bir karakter kaldı.

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Selen Öztürk, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız’ın paylaştığı Çocukluk dizisine Alper Üstündağ dahil oldu.

Oyuncu, ‘Sertan öğretmen’ karakteri ile kadroya katıldı. Sertan karakterinde hem sempatik hem de duygusal sahneleri ile izleyicilerle buluşan Alper Üstündağ, dikkatleri çekti.

Mavi karakterinin öğretmenliğini üstlenen Alper Üstündağ’ın rolüne çabuk adapte olduğu gözlenirken çocuk yıldız Beren Gökyıldız ile de iyi bir ikili oldukları gözlerden kaçmadı.

ALPER ÜSTÜNDAĞ KİMDİR?

1979 Beşiktaş, İstanbul doğumlu. Ziverbey Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümü mezunu ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi.

Medya sektörüne 1998 yılında HBB TV’de muhabir olarak başladı. 2013 yılı sonuna kadar ATV, Kanal 6, TV8 ve Tivibu kanallarında spor spikeri/idareci olarak çalıştı. 2014 senesinin başı itibariyle ise TRT’ye dış yapım program moderatörlükleri yaptı.

Oynadığı diziler arasında IV. Osman (2 sezon Komiser), Kanıt (3 ayrı bölüm başrolü), Arka Sokaklar (Komiser Demir) ve Hayat Dediğin (4 ayrı TV filmi) yer alırken Recep İvedik 5, Öğrenci İşleri ve Biraderler adlı sinema filmleri bulunuyor. Ayrıca üst düzey 10 önemli şirketin reklam filminde oynadı.

Tiyatroyu ise okul döneminde Shakespeare’in Hamlet ve Aristofanes’in Lysistrata oyunları ile yapma fırsatı buldu…

<p>Angela Merkel’in partisi Hristiyan Demokrat Birlik Partisi'nin genel başkanlığına seçilen A

Türk dostu Armin Laschet kimdir?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hobi olarak başladı şimdi taleplere yetişemiyor

Muş'ta ''kar kaplanları'' yolları açmak için metrelerce karla mücadele ediyor