• $8,3117
  • €10,003
  • 476.206
  • 1345.15
26 Şubat 2021 Cuma 11:25 | Son Güncelleme:

Söylemezsem Olmaz programından ayrılmıştı! Ece Erken yeni işini sevdi

Söylemezsem Olmaz programından ayrılmıştı! Ece Erken yeni işini sevdi

Birçok televizyon programında sunuculuk yapan Ece Erken en son Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında ekranlara geliyordu. Ünlü sunucu, Şafak Mahmutyazıoğlu ile yasak aşk yaşamasının ardından Söylemezsem Olmaz programından ayrılmak zorunda kalmıştı. Bodrum'a gidip sessizliğe bürünen Erkeni, bir süre sonra Youtube kanalı açtığını duyurdu ve işini çok sevdiğini dile getirdi.

Bircan Bali ile sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programından ayrılan Ece Erken, sosyal medya platformu olan YouTube'a hızlı bir giriş yapmıştı. Yeni hayatında yeni kararlar alan Erken, sarı saçlarına veda etmiş, imajını da değiştirmişti. Sunucu Ece Erken, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. YouTube kanalında sevenleriyle buluşan Erken, "Keyifli bir süreçten geçiyorum" dedi.

Ece Erken, "Şu sıralar sürecin çok başındayız. Ama aldığımız tepkiler ve geri dönüşler açıkçası beni çok mutlu ediyor. Elbette eleştirilerde oluyor fakat yapıcı olduğu ve hakaret içermediği sürece her zaman eleştiriye açık biriyimdir. Genel olarak tepkiler olumlu olduğu içinde çok mutlu ve çok keyifli bir süreç yaşıyorum şu anda." açıklamasında bulundu.

<p>ÇEKİM ÖNCESİ  RAHATSIZLANAN HAKAN ALTUN'DAN KORKUTAN HABER! APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI</b

Haftanın magazin başlıkları... Şeyma Subaşı'nın paylaşımları neden eleştiriliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor