• $7,1718
  • €8,7436
  • 415.517
  • 1483.02
19 Ocak 2021 Salı 12:14 | Son Güncelleme:

Sosyete kasabı Nusret koronavirüs aşısı oldu! O anları sosyal medyada paylaştı

Sosyete kasabı Nusret koronavirüs aşısı oldu! O anları sosyal medyada paylaştı

Instagram hesabından pirzola yediği anları paylaşmasının ardından eleştiri oklarının hedefi haline gelen Nusret Gökçe, eleştirileri dinledi. Özüne dönen Saltbea hareketi ile adını tüm dünyaya duyuran ünlü kasap Nusret, et kesme videolarını paylaşmaya kaldığı yerden devam etti. Nusret, son olarak koronavirüs aşısı olduğu anları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı her paylaşımla adından söz ettirmeyi başaran sosyete kasabı lakaplı Nusret Gökçe, geçtiğimiz günlerde pirzola yediği anları paylaşmıştı. Nusret'in pirzola paylaşımı sosyal medya kullanıcıları tarafından sert dille eleştirildi. Nusret, gelen eleştiriler hakkında herhangi bir açıklama yapmak yerine sessiz kalmayı tercih etmişti.

Sosyal medya kullanıcıları, "Ülke gündeminden ne kadar da uzaksın", "Millet evine ekmek alamazken bu nasıl şov", "Gösteriş yapmaktan vazgeç artık, yiyen var yiyemeyen var", "Yaradan sormaz mı sen yerken biz aç aç izliyoruz" gibi yorumlar yapmıştı.

Gelen tepkilerin ardından Nusret, sessiz sedasız eski paylaşımlarına geri döndü. Et kesme videolarını paylaşmaya devam eden sosyete kasabı Nusret, son videosu 6 milyonun üzerinde izlenme aldı.

KORONAVİRÜS AŞISI OLDU

Saltbea hareketi ile adını dünyaya duyuran Nusret, koronavirüs aşısı oldu. Ünlü kasap o anları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

<p>FETÖ'nün kurulduğu 1967-1986 arasında, kadının adı ve yeri neydi? Kadını da çocuğu da kullanan FE

'FETÖ, elinin değdiği herkesi kategorize ediyor'

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü