• $7,1667
  • €8,7392
  • 415.403
  • 1483.02
16 Ocak 2021 Cumartesi 10:15 | Son Güncelleme:

Son Yaz'ın Canan'ı Funda Eryiğit hakkında bilinmeyenleri ilk kez anlattı

Son Yaz'ın Canan'ı Funda Eryiğit hakkında bilinmeyenleri ilk kez anlattı

Fox TV'de ekrana getirilen başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan'ın rol aldığı Son Yaz'ın Canan'ı Funda Eryiğit hakkında bilinmeyenleri anlattı. İnsanların kendisini ilk başka soğuk olarak tanımladığını söyleyen Eryiğit, 'Bence soğuk değilim, sadece yeni tanıştığım biriyle mesafeliyim, hemen sempatik olamıyorum' dedi.

Birçok başarılı projede rol alan ve hayat verdiği karakterler ile izleyenlerin hafızasına kazınan başarılı oyuncu Funda Eryiğit, Hakan Gence'ye özel açıklamalarda bulundu.

Şimdilerde Fox TV'de yayınlanan Son Yaz dizisinde Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan'la rol alan Funda Eryiğit hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Hakan Gence'nin 'Seni tanımadan önce soğuk biri olduğunu düşünüyordum. Belki de rollerinden dolayı...' sorusuna Funda Eryiğit şöyle yanıt verdi:

'Aslında bu rollerle ilgili değil galiba, ilk bakışta gerçekten soğuk algılanabiliyorum. Hayatımda beni başlarda soğuk bulup tanıdıkça seven insanlar var.

Bence soğuk değilim, sadece yeni tanıştığım biriyle mesafeliyim, hemen sempatik olamıyorum galiba. Hissetmediğim şekilde bir ilişki kurmak da istemiyorum. Mesafe önemli bir kavram bence. Eskiden daha içekapanık ve ketumdum. Yaş aldıkça azaldı ve insanlardan soğuk olduğumu daha az duymaya başladım.'

<p>Sıcaklıkların yurt genelinde mevsim normallerinde seyrettiğini belirten Yusuf Ziya Yavuz şunları

Meteoroloji'den yağış ve çiğ uyarısı!

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü