• $8,2173
  • €9,7715
  • 459.734
  • 1377.87
20 Ocak 2021 Çarşamba 18:44 | Son Güncelleme:

Son Yaz 4.yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahne! Son Yaz oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir?

Son Yaz 4.yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahne! Son Yaz oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir"

Son Yaz dizisi 4. yeni bölümü ile bu hafta ekarana gelmeye hazırlanıyor. FOX TV'de yeni sezonun ilk dizilerinden olan Son Yaz oyuncu kadrosu ile ve hikayesi ile şimdiden izleyicilerin dikkatlerini üzerine aldı. Büyük merakla beklenen Son Yaz dizisi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizinin fragman görüntüleri, son bölümde yaşananlar ve oyuncu kadrosu ile ilgili ayrıntılar...

Son Yaz 4. bölüm fragmanı FOX TV izleyicisiyle buluştu. Her yeni bölümde yeni bir olayın hakim olduğu dizide bu sefer de Selim, Akgün'ün Yağmur'la beraber plan yaparak onu tehlikeye attığını öğrenince; Akgün'ü, ailesinin yanından uzaklaştırmaya karar verir. Gerilimi artıran sahneleriyle ekrana kaldığı yerden devam eden Son Yaz 4. bölüm ile ilgili yeni gelişmeler haberimizde.

SON YAZ NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

Son Yaz dizisi her Cuma saat 20:00'da FOX TV'de!

SON YAZ 4. BÖLÜM FRAGMANI

SON YAZ 3. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Akgün, Yağmur’un yardımıyla Sakız Adası’na kaçmaya çalışırken, denizin ortasında onları bir sürpriz beklemektedir.

Selim, Akgün’ün Yağmur’la beraber plan yaparak onu tehlikeye attığını öğrenince; Akgün’ü, ailesinin yanından uzaklaştırmaya karar verir; İstanbul’a doğru yola çıkarlar.

İstanbul’da babasıyla karşı karşıya gelen Akgün onunla hesaplaşma şansı bulur. Selim ise Selçuk Taşkın’ın Akgün’ü kendisine emanet etmesinin altında yatan gerçek sebebi öğrenir.

Bu sırada; ailesinin boşanacağını öğrenen Altay, kendisinden hiç umulmadık bir davranış sergileyerek, Selim’in verdiği kararları sorgulamasına sebep olur.

SON YAZ NEREDE ÇEKİLDİ?

Son Yaz dizisi çekimleri ilk olarak İstanbul'un çeşitli ilçelerinde başladı. Çekimler daha sonra İzmir'e taşındı. Dizinin çekimleri ileriki bölümlerde İzmir'in Seferihisar, Urla, Çeşme gibi ilçelerinde devam edecek.

SON YAZ KONUSU NEDİR?

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın'dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara'nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı (Alperen Duymaz) Selim Kara'nın bizzat koruması…Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.

Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim'i; İzmir'de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir. Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün'ü ailesinin yanına İzmir Çeşme'de bulunan Adalet Sitesi'ne götürmek zorunda kalır.

Selim'in beklenmeyen misafiri Akgün'ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege'de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir

SON YAZ DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR? SON YAZ OYUNCU KADROSU!

Akgün Gökalp Taşkın (Alperen Duymaz)

Selim Kara (Ali Atay)

Canan Kara (Funda Eryiğit)

Yağmur Kara (Hafsanur Sancaktutan)

Fatih Doğanay (Emre Karayel)

Metin Yaman (Sinan Tuzcu)

Serap Gök (Şebnem Dönmez)

Selçuk Taşkın (Arif Pişkin)

<p><span>Geçmiş duygusal yaraların sağlıklı bir onarım  süreci yoksa kaybetme korkusunun yeri sağlam

İlişkilerde kaybetme korkusunu aşmak

Emekli bayram müjdesi! Tarih belli oldu

Tarihi ipek yolunda iki mevsim bir arada yaşanıyor

Manisa FK, TFF 1. Lig'e çıkmanın mutluluğunu yaşıyor