• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
09 Ocak 2021 Cumartesi 10:10 | Son Güncelleme:

Son Yaz 2. bölümde neler oldu? Son Yaz 3. bölüm fragmanı yayında!

Son Yaz 2. bölümde neler oldu" Son Yaz 3. bölüm fragmanı yayında!

Geçtiğimiz hafta 1. bölümü ile izleyici karşısına çıkan Son Yaz dizisinin yönetmen koltuğunda Burak Arlıer otururken yapımcılığı Saner Ayar üstleniyor. 8 Ocak Cuma akşamı 2. bölümü ile yeniden izleyiciyle buluşan Son Yaz dizisinde başrolleri Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor. İşte Son Yaz 3. bölüm fragmanı ve 2. bölüm özeti...

Son Yaz 3. bölüm fragmanı yayında! Başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı Son Yaz dizisi 8 Ocak Cuma akşamı 2. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Son Yaz dizisinin yönetmen koltuğunda Burak Arlıer otururken senaryoyu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç kaleme alıyor. 

SON YAZ 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmana ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

SON YAZ 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selim ve Akgün, Adalet Sitesi’ne, Canan’ın evinin tam karşısına taşınmıştır. Kara ailesinden sadece Altay, Selim’in bu sürprizini mutlulukla karşılarken, Canan ve Yağmur, kendilerini kandırılmış hissetmektedirler. Canan, Selim’in onun kararlarına hiç saygı duymadığını anladığından, Selim’e çok öfkelidir ve öfkesini içinde artık tutamamaktadır. Selim’e, onun oyununa gelmeyeceğini, onun için yalan söylemeyeceğini söyler. Ailecek bir araya geldikleri ilk gün çocuklar boşanacaklarını öğreneceklerdir. Selim, Canan’ı bu defa ikna etmenin hiç kolay olmayacağını fark eder. Tanıdığı en mutlu çiftten, Emel ve Metin’den ona yardım etmelerini ister. Emel, kız kardeşinin tarafını tutarken Metin, bacanağı Selim’e gizliden de olsa yardım edecektir.

Akgün, yapayalnız kalmıştır. Gideceği hiçbir yer olmadığı için savcının evinde kalmış olsa da bu durumu gururuna yedirememektedir. Adalet Sitesi’nden kaçmalı, yoluna tek başına devam etmelidir ve bunu yaparken de öldürülmemeyi başarmalıdır. Akgün, bir çıkış yolu ararken, İstanbul’dan tanıdık bir yüzle karşılaşması, bütün sorunlarını çözebilecek bir fırsat olarak karşısına çıkar. Ancak işler kontrolden çıkar ve karşısına çıkan bu fırsat Akgün’ün ve hiç istemediği halde Yağmur’un başını derde sokacak bir belaya dönüşür.

<p>Peki, reform paketlerinde gelinen son durum ne? Hukuk ve  ekonomide hangi başlıkları konuşacağız?

Reform paketlerinde son durum ne?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kafese giren adam ayıya yem oldu

Gaziantep'te tır kazası! Yol trafiğe kapandı