• $ 6,8671
  • € 7,7756
  • 397.144
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
20 Temmuz 2019 Cumartesi 14:41 | Son Güncelleme:

Merve Özbey konserinde ortalık karıştı

Ünlü şarkıcı Merve Özbey’in konserini izlemek için lüks bir eğlence mekânında bulunan gençler, mekânın güvenlik görevlileri tarafından darp edildiklerini ileri sürerek şikâyetçi oldu.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, ünlü şarkıcı Merve Özbey geçtiğimiz günlerde lüks bir mekânda konser verdi. Bir grup arkadaş, Merve Özbey'in konserine izlemek için gitti. Konserin ilerleyen saatlerinde iddiaya göre grup içerisinde bulunan genç kızlar mekânda bulunan diğer müşteriler tarafından rahatsız edildi. Gruptaki erkekler ise durumu fark ettiğinde kız arkadaşlarını rahatsız eden gençleri uyarmak istedi.

YAKA PAÇA DIŞARI ATTILAR

İddiaya göre, bu sırada mekânın güvenlik görevlileri gelerek gençleri uyarmaya başladı. Gençler olayda kendilerinin mağdur olduklarını ileri sürse de yine iddiaya göre mekânın güvenlik görevlileri grubu yaka paça dışarı çıkarttı. Güvenlik görevlilerine direnen gençlerin bazılarının cep telefonları kırıldı ve yara aldılar. Olayla ilgili polis merkezine giderek şikâyetçi olan gençlerin ihbarı üzerine lüks mekânın güvenlik görevlileri hakkında soruşturma başlatıldı.

Köylüler talep etti, Jandarma yenisiyle değiştirdi

Köylüler talep etti, Jandarma yenisiyle değiştirdi

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...

Başkan Erdoğan'ın Ayasofya imzası dünya basınında

Başkan Erdoğan'ın Ayasofya imzası dünya basınında

81 ildeki analiz tamamlandı: İşte virüs yoğunluğunda 

81 ildeki analiz tamamlandı: İşte virüs yoğunluğunda İstanbul'u geçen şehir