• $7,9042
  • €9,3303
  • 483.776
  • 1205.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
28 Temmuz 2020 Salı 08:57 | Son Güncelleme:

Solmaz Çiros kilolu hali! Solmaz Çiros kimdir, kaç yaşında?

Solmaz Çiros kilolu hali! Solmaz Çiros kimdir, kaç yaşında"

Ekranların konuşulan fenomen gelin adayı Solmaz Çiros Kuaförüm Sensin programında ortaya çıktı. Solmaz Çiros Kuaförüm Sensin programındaki görüntüleriyle izleyicileri şaşırttı. Program tanıtımında dans ettiği görülen Solmaz Çiros'un aldığı kilolar gözlerden kaçmadı.

Evleneceksen Gel programıyla tanınan Solmaz Çiros son olarak Kuaförüm Sensin programında izleyicilerin karşısına çıktı. Programa konuk olarak katılan Solmaz Çiros hem dansı hem de aldığı kilolarla dikkatleri üzerine çekti. İzmir Tepecikli olan Roman kızı Solmaz Çiroz, 1997 yılında dünyaya geldi. Üçü kız, beş kardeş olan Solmaz Çiroz'un anne ve babası ayrı.  

SOLMAZ ÇİROS KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

İzmir Tepecikli olan Roman Kızı Solmaz Çiroz, 1997 yılında dünyaya geldi. Üçü kız, beş kardeş olan Solmaz Çiroz’un anne ve babası ayrı. Sekizinci sınıfa kadar okudu ancak aşık olunca okulu bırakma kararı aldı, eğitimini açık lisede tamamladı.

8 yaşında katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran Solmaz Çiros, kendisi gibi popüler olan damat adayı Kaan ile yaşadığı beraberlikle sık sık gündeme geliyordu. TV 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinde kısa bir süre rol alan Solmaz, Seda Sayan’ın klibinde yer aldı ve kendi albümünü çıkardı.

Çeşitli mekanlarda sahne alan Solmaz Çiroz, katıldığı bir programda ayrıca güzellik merkezi açtığını belirtti. Aynı programda bilerek ve isteyerek kilo aldığını dile getiren Solmaz Çiros, 10 kilo aldığı açıklamıştı. 

SOLMAZ ÇİROS KİLOLU HALİ NASIL? 

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Azerbaycan ordusunun Fuzuli ve Cebrayıl’de işgalci Ermenistan

İşgalci Ermeni güçleri mühimmatları bırakıp kaçıyor... Azerbaycan ordusu ilerlemeye devam ediyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

WhatsApp Web'e yeni bir özellik ekleniyor

Kovid-19'u gripten ayıran 10 belirti