• $8,2404
  • €10,026
  • 485.176
  • 1441.33
12 Ocak 2021 Salı 21:25 | Son Güncelleme:

Sol Yanım'ın Serra'sı Özge Yağız'ın paylaşımına sevgilisi Gökberk Demirci bakın ne yorum yaptı

Sol Yanım'ın Serra'sı Özge Yağız'ın paylaşımına sevgilisi Gökberk Demirci bakın ne yorum yaptı

Yemin dizisinde canlandırdığı Reyhan karakterindeki başarılı performansı ve duru güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Özge Yağız'dan yeni haberler var. Son dönemin popüler oyuncularından olan Yağız, hayranlarının da yakın markajında. Özel hayatı ve yeni projesi Sol Yanım dizisinde canlandırdığı Serra karakteri ile magazin gündeminde yer alan başarılı oyuncu, günden güne artan hayran kitlesinin ilgisine de kayıtsız kalmıyor. Yaptığı paylaşımlarla sevenlerini mest ediyor.

Yemin dizisinin Reyhan'ı olarak yıldızı parlayan Özge Yağız, ekran macerasını Sol Yanım'ın Serra'sı olarak devam ediyor. Hayranlarının yakın markajındaki ünlü oyuncunun Instagram'dan yaptığı son paylaşımı sevenlerini büyüledi. Özge Yağız ile evlilik yolunda olan sevgilisi Gökberk Demirci'nin "En güzel yanım" yorumunda bulunduğu paylaşımına binlerce beğeni yağdı.

Kanal 7'nin fenomen yapımında Reyhan rolü ile ünü ülke sınırlarını aşan Özge Yağız, aynı dizide birlikte rol aldığı Emir karakterine hayat veren Gökberk Demirci ile dizi aşkını gerçek hayata taşıyarak dikkatlerini üzerine çekmişti.

Sevgilisi ile mutlu bir birliktelik yaşayan güzel oyuncu evlilik yolunda adım adım ilerliyor. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ve verdikleri röportajlarla ilişkilerindeki saadeti gözler önüne seren oyuncu çift, hayranlarını mutlu etmeye devam ediyor.

Özge Yağız'ın Instagram hesabından sevenlerine sunduğu fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni aldı. Başarılı oyuncunun güzelliği ile adeta büyülediği yeni paylaşımına sevgilisi Gökberk Demirci de kayıtsız kalamadı.

Nikah masasına oturmaya hazırlandığı Özge Yağız'ın fotoğrafını "En güzel yanım" yazarak kalp emojisi ile beğenen yakışıklı oyuncunun bu romantik halleri hayranları tarafından takdir topladı. Yemin'in Reyhan'ı Özge Yağız Sol Yanım'ın Serra'sı olsa da anlaşılan sevgilisi Gökberk Demirci'nin en güzel yanı...

Sol Yanım'ın Serra'sı Özge Yağız'dan dikkat çeken set pozu! Güzelliğiyle hayranlarını mest etti

Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem Kobal'dan yeni poz

<p>Peki, sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcıları neler bekliyor? 15 Mayıs tarihinden sonra uygulamada

WhatsApp yine gündemde... 15 Mayıs'tan sonra ne olacak?

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi