• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
03 Şubat 2021 Çarşamba 22:27 | Son Güncelleme:

Sol Yanım'ın Serra'sı Özge Yağız'dan yeni paylaşım! Güzelliğiyle büyüledi

Sol Yanım'ın Serra'sı Özge Yağız'dan yeni paylaşım! Güzelliğiyle büyüledi

Özge Yağız yeni paylaşımı ile hayranlarını mest etti. Yemin dizisinin Reyhan'ı Özge Yağız ve Emir'i Gökberk Demirci olarak hayatlarımıza giren ünlü çift, dizi aşklarını gerçek hayata taşımıştı. Yakın zamanda evlilik kararları alan oyuncu çiftin bu haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Hayranlarını mutlu eden haber tazeliğini korurken Özge Yağız'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşım gözlerden kaçmadı.

Özge Yağız paylaşımlarında hız kesmiyor, hayranlarını mutlu ediyor. Başarılı oyuncu yeni paylaşımı ile güzelliğini yine konuşturdu. Türkan Şoray'a benzetilen genç oyuncu yeni paylaşımı ile hayranlarından tam not aldı. Yemin dizisinin Reyhan'ı Özge Yağız ve Emir'i Gökberk Demirci olarak hayatlarımıza giren ünlü çift, dizi aşklarını gerçek hayata taşımıştı. Yakın zamanda evlilik kararları alan oyuncu çiftin bu haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Hayranlarını mutlu eden haber tazeliğini korurken Özge Yağız'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşım gözlerden kaçmadı.

Yemin dizisinden Sol Yanım'a transfer olan 23 yaşındaki güzel oyuncu ününe ün katmaya devam ediyor. Serra karakteri ile seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu son dönemin popüler isimlerinden. Sevgilisi Gökberk Demirci ile olan aşkı doludizgin devam eden Özge Yağız, takipçilerinin yakın markajında... Güzel oyuncu, hayranlarının ilgisine kayıtsız kalamıyor ve yaptığı paylaşımlara hız kesmiyor.

Yemin'in Reyhan'ı ile yıldızı parlayan ve şimdilerde Sol Yanım'ın Serra'sı olarak ekranlarda boy gösteren Özge Yağız yine çok beğenilen bir paylaşıma imza attı. Evlilik haberi ile hayranlarını sevindiren genç oyuncunun Instagram paylaşımı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Sefirin Kızı'nın Mavi'si Tuba Büyüküstün güzelliğiyle mest etti! Ünlü oyuncudan yeni paylaşım...

Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı ile imkansız aşka düşen Uğur Güneş 'Kanunsuz Topraklar'da Gülfem ile sınanacak

Sefirin Kızı'na bomba transfer! Tuba Büyüküstün'den sonra Ferit Aktuğ da diziye dahil oldu

<p>İstanbul merkezli 9 ilde gerçekleştirilen otomobil kaçakçılığı operasyonunda 24 otomobile el konu

İstanbul'da lüks otomobil kaçakçılığı operasyonu: 24 lüks otomobil ele geçirildi

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi