• $7,3963
  • €8,9922
  • 441.322
  • 1540.21
27 Kasım 2020 Cuma 01:21 | Son Güncelleme:

Sol Yanım 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Sol Yanım 1. bölümde neler oldu?

Sol Yanım 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Sol Yanım 1. bölümde neler oldu"

Sol Yanım 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Uzun süredir heyecanla beklenen Sol Yanım 1. bölümü ile nihayet izleyiciyle buluştu. 26 Kasım Perşembe akşamı yayın hayatına başlayan Sol Yanım dizisi konusu ve geniş oyuncu kadrosu ile ekran başındakilerin dikkatini çekmeyi başardı. Başrollerini Cansel Elçin, Özge Yağız, Defne Samyeli ve Tolga Mendi'nin paylaştığı dizinin yönetmeliğini Serdar Gözelekli üstleniyor.

Sol Yanım 1. bölümü Star Tv canlı yayını ile izleyici karşısına çıktı! Yemin dizisi ile yıldızı parlayan Özge Yağız Sol Yanım dizisi ile ekranlara geri döndü. Senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturduğu BKM imzalı dizi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Dizide geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesini konu alınıyor. Sol Yanım 1. bölüm özeti ve 2. bölüm fragmanı ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

SOL YANIM 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sol Yanım 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten fragmana ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

SOL YANIM 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

‘Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak.

SOL YANIM 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

<p>Faizler tarafında geçen haftadan beri değişen bir şey olmadığını kaydeden 24 TV Ekonomi Müdürü Sa

Piyasalar bugün neyi fiyatlıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kimyasal tuvalet, bomba gücü göstergesi, radyasyon ölçüm cihazı... Nükleer sığınak açık artırmaya çıkarıldı

Koronavirüs aşılarının 2. partisi Türkiye'ye geldi