• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
02 Aralık 2020 Çarşamba 22:26 | Son Güncelleme:

Şoke eden gerçek Esra Erol'un programında ortaya çıktı! Dinler ailesinin dramı...

Şoke eden gerçek Esra Erol'un programında ortaya çıktı! Dinler ailesinin dramı...

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol programında sosyal medyayı sallayan gerçek ortaya çıktı. Esra Erol'da programının son bölümünde 18 yaşındaki Neslihan Dinler'in evli ve 5 çocuk babası F.S. tarafından zorla alıkonulduğunu gerçeği herkesi derinden etkiledi. Programa katılan aile kızlarının hayatından endişe ettiklerini dile getirdi.

Esra Erol’da programının son bölümünde ortaya çıkan gerçek yürekleri burktu. Hafta için her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programına katılan Dinler ailesi, kızları Neslihan Dinler’in hayatından endişe ettiklerini, evli ve 5 çocuk babası F.S. tarafından zorla alıkonulduğunu dile getirdi. Çaresiz anne ve baba Esra Erol’dan kızlarını kurtarmasını istedi.

İstanbul'dan programa katılan aile 18 yaşındaki kızları Neslihan Dinler'in hayatından endişe ettiklerini belirtti. Aile 46 yaşındaki 5 çocuk babası F.S. tarafından zorla tutulduğunu iddia ederek Esra Erol'dan yardım istedi.

İDDİALARI KABUL ETTİ

Evli ve 5 çocuk babası F.S. canlı yayına bağlanarak tüm iddiaları kabul etti. "Eşim ile Neslihan'ı tanıştırdım. Eşim, Neslihan ile ilişkimi kabul etti hatta torunum var." F.S'nin bu sözleri herkesi şoke etti. 18 yaşındaki genç kızın F.S'nin yanında olduğu ortaya çıktı. Neslihan Dinler ise yayına bağlanarak söylediği sözler herkesi şaşkına çevirdi. Dinler, "Ben kendi isteğim ile buradayım. Dini nikâhlı kocam F.S ile yaşamak istiyorum. Evli ve 5 çocuk babası olduğunu biliyordum" dedi.

HER ZAMAN KADINLARIN YANINDAYIZ

Esra Erol canlı yayında bu sözler üzerine tepki gösterdi ve sözlerine şöyle devam etti;

"Bu sadece Neslihan'ın davası değil. Bu F.S.'nin resmi nikâhlı eşinin susturulup üzerine kuma getirilen resmi nikâhı olduğu halde o evde sesi olmayan tüm sessiz kadınların meselesi benim için" dedi.

<p>Peki, yeni gelen aşılar nasıl uygulanacak? Toplum  Kovid-19’a karşı ne zaman bağışıklık kaz

Kısıtlamalar kalkıyor mu?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yarıyıl tatili zilini çaldı

Kafese giren adam ayıya yem oldu