İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.8504
  • 5.68
  • 201.81
  • 101.651
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Siyah Beyaz Aşk'ta Jülide ortalığı karıştırdı

Siyah Beyaz Aşk 27. bölümde, teyzesi Aslı’dan intikam almak için bir anda ortaya çıkan Jülide, yavaş yavaş tüm aileyi birbirine düşürmeyi başarır.

x

Siyah Beyaz Aşk 27. bölümde, teyzesi Aslı’dan intikam almak için bir anda ortaya çıkan Jülide, yavaş yavaş tüm aileyi birbirine düşürmeyi başarır. Namık Emirhan ile yaşadığı gizli ilişkiden sonra Vildan ile dışarı çıktıkları gece, gizli gerçeği öğrenmeyi başarır. Vildan, küçüklüğünden beri Ferhat’a aşık olduğunu ve bir gece birlikte olduklarını söyler. Jülide, daha sonra bunun peşine düşer ve Özge’nin babasının Ferhat olduğunu öğrenir.

Cüneyt, Azad Dağıstan’ı öldürdükten sonra eve geri döner. Vildan, Cüneyt’i evden uzaklaştırmaya çalışırken, Jülide herkesin içinde gizli gerçeği dile getirir. Bu haber, tüm ailede şok etkisi yaratır. Daha sonra olay yerine gelen Aslı, karşısında Cüneyt’i görünce çılgına döner ve aynı evde yaşamak istemediğini haykırır. Aslı’nın duymadığı gerçek ise gizemini korur. Bu olaydan sonra Ferhat, DNA testi yaptırır ve Özge’nin kendi kızı olduğunu öğrenir. Vildan ile bir geleceklerinin olmadığını yeniden dile getiren Ferhat, bu gerçeğin Aslı’dan saklanmasını ister. Aslı’nın hamile olduğunu ve doğum yaptıktan sonra kendisinin ona açıklayacağını belirten Ferhat’ı zor günler beklemektedir.

Zira her şey Ferhat’ın istediği gibi gitmeyecektir. Vildan, kızı Özge ile evi terk eder ve Ferhat’a bir mektup bırakır. Ferhat, Vildan ile Özge’yi eve getirmek için gittiğinde Aslı, bu mektubu bulur. Ferhat eve geldiğinde, Aslı’nın elinde kendisine bırakılmış mektubu görür. Aslı ile Ferhat’ı büyük bir yüzleşme beklemektedir. Aslı’nın öğrenmesini istemediği gerçeği itiraf edemeyen Ferhat, bu kez itiraf etmek zorunda kalacak mıdır?

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Fransa sokakları grev olayları nedeniyle karıştı. Geçtiğimiz ay başlayan grevler, iş bırakmalarla de

Fransa´da polislerden protestoculara dayak

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Uçaklarda yeni dönem resmen başlıyor!

Emekli esnafa maaş ayarı

En Çok Okunanlar