• $ 5,3234
  • € 6,0499
  • 219.234
  • 98.454
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Siyah Beyaz Aşk'ta Jülide ortalığı karıştırdı

Siyah Beyaz Aşk 27. bölümde, teyzesi Aslı’dan intikam almak için bir anda ortaya çıkan Jülide, yavaş yavaş tüm aileyi birbirine düşürmeyi başarır.

x

Siyah Beyaz Aşk 27. bölümde, teyzesi Aslı’dan intikam almak için bir anda ortaya çıkan Jülide, yavaş yavaş tüm aileyi birbirine düşürmeyi başarır. Namık Emirhan ile yaşadığı gizli ilişkiden sonra Vildan ile dışarı çıktıkları gece, gizli gerçeği öğrenmeyi başarır. Vildan, küçüklüğünden beri Ferhat’a aşık olduğunu ve bir gece birlikte olduklarını söyler. Jülide, daha sonra bunun peşine düşer ve Özge’nin babasının Ferhat olduğunu öğrenir.

Cüneyt, Azad Dağıstan’ı öldürdükten sonra eve geri döner. Vildan, Cüneyt’i evden uzaklaştırmaya çalışırken, Jülide herkesin içinde gizli gerçeği dile getirir. Bu haber, tüm ailede şok etkisi yaratır. Daha sonra olay yerine gelen Aslı, karşısında Cüneyt’i görünce çılgına döner ve aynı evde yaşamak istemediğini haykırır. Aslı’nın duymadığı gerçek ise gizemini korur. Bu olaydan sonra Ferhat, DNA testi yaptırır ve Özge’nin kendi kızı olduğunu öğrenir. Vildan ile bir geleceklerinin olmadığını yeniden dile getiren Ferhat, bu gerçeğin Aslı’dan saklanmasını ister. Aslı’nın hamile olduğunu ve doğum yaptıktan sonra kendisinin ona açıklayacağını belirten Ferhat’ı zor günler beklemektedir.

Zira her şey Ferhat’ın istediği gibi gitmeyecektir. Vildan, kızı Özge ile evi terk eder ve Ferhat’a bir mektup bırakır. Ferhat, Vildan ile Özge’yi eve getirmek için gittiğinde Aslı, bu mektubu bulur. Ferhat eve geldiğinde, Aslı’nın elinde kendisine bırakılmış mektubu görür. Aslı ile Ferhat’ı büyük bir yüzleşme beklemektedir. Aslı’nın öğrenmesini istemediği gerçeği itiraf edemeyen Ferhat, bu kez itiraf etmek zorunda kalacak mıdır?

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir vatandaş, üst geçidin demirlerine çıkarak intihar girişiminde bulundu.

İntihar teşebbüsünü, film çeker gibi kaydettiler

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

İlaçlarla alınmaması geren besinler

Dünyanın en anlamlı dövmeleri

En Çok Okunanlar

Maksat Yarışmak Olsun - 11 Ocak 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Menopoz - 14 Ocak 2019