• $ 5,7805
  • € 6,5749
  • 261.355
  • 94.831
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

'Şirket sözleşmesini hiçe saydı'

Maldivler'de tatilde olan Hande Erçel’e kötü sürpriz! Oyuncunun eski menajerlik şirketi Erçel'in anlaşmaya uymadığını iddia ederek dava açtı.

Neslihan KESKİN 

Halka dizisinde rol alan Hande Erçel’e eski menajerlik şirketinden dava! RH Pozitif Menajerlik şirketi Erçel’in sözleşmeyi ihlal ettiği iddiasıyla oyuncuya 10 bin TL’lik tazminat davası açtı. İstanbul Asliye Mahkemesi’ne başvuran şirket yönetimi dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: RH Pozitif Menajerlik ve Yapımcılık şirketi kurulunca 2017’de devir protokolü yapılmıştır. Erçel’in sözleşmesi de 17 Nisan 2021 yılına kadar devam etmektedir. Ancak Erçel, başka bir ajansla çalışmaya başlamış, hatta yeni iş anlaşmaları da yaptı. Şirket olarak sözleşmeye aykırı davrandığı iddiasıyla noterden ihtarname çektik. İhtarnamede şirket yeni alınan işlerin yüzde 40’ı oranında menajerlik ücretini istemiştir. Hande Erçel menajerlik şirketinin talebini reddetmiştir. Şirketi devre dışı bırakarak reklam filminde oynamıştır.”              

Çekim arası moral tatili 

Geçen ay annesini kaybeden Hande Erçel, ablası Gamze Erçel ve oyuncu Burcu Özberk ile birlikte Maldivler'e gitti. ‘Halka’ dizisinin çekimlerinin ara vermesini fırsat bilen Erçel, İstanbul’dan uzaklaşarak biraz olsun acısını dindirmeye çalışıyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Van´ın Bahçesaray İlçesi´nde bir köy okulunu ziyaret eden Bülent Şimşek isimli drone operatörü dr

İlk Defa Drone Gören Masum Çocuklar

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Türk F-16’ları 'Yavuz'u selamladı! İşte o anlar...

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları