• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
11 Şubat 2021 Perşembe 12:18 | Son Güncelleme:

Sır gibi saklıyordu! Meryem Uzerli'nin kızının babasının kim olduğu ortaya çıktı

Sır gibi saklıyordu! Meryem Uzerli'nin kızının babasının kim olduğu ortaya çıktı

Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Hürrem Sultan karakteri ile hafızalarda yer edinen Meryem Uzerli, geçtiğimiz günlerde Lily Koi adını verdiği kızını kucağına aldı. Ünlü oyuncu kızının babasını sır gibi saklarken kim olduğu ortaya çıktı.

Başarılı oyunculuk performansı ile beğeni toplayan Meryem Uzerli, geçtiğimiz ay kızı Lily Koi'yi kucağına alarak ikinci kez anne olma sevincini yaşadı. Uzerli bebeğinin babasının kim olduğu sır gibi saklarken herkes kim olduğunu merak edip araştırmaya başladı.

Can Ateş ile olan birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Lara'nın 7'inci yaşını kutlayan Meryem Uzerli, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Uzerli'nin paylaşımında kızı Lily Koi'nin babasının da Lara'nın doğum gününe katıldığı görüldü.

Meryem Uzerli'nin kızı Lily Koi'nin babasının fotoğrafı ortaya çıktı. Meryem Uzerli'nin sevgilisini ismi henüz bilinmiyor. Uzerli'nin sevgilisinin fit ve sakallı görüntüsü dikkat çekti.

Meryem Uzerli, Berlin'de 1.5 yıl önce çekilen bu karenin altına hiçbir not yazmamış. "Yoksa sevgiliniz mi?" şeklindeki sorulara, gülücük emojisiyle cevap vermiş.

İşte Meryem Uzerli'nin kızının babası...

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü