• $7,371
  • €8,9079
  • 408.958
  • 1548.58
27 Ocak 2021 Çarşamba 16:52 | Son Güncelleme:

Sinem Uslu yeni imajı ile görenleri hayrete düşürdü! Son hali kızıl güzel Elçin Sangu'ya benzetildi!

Sinem Uslu yeni imajı ile görenleri hayrete düşürdü! Son hali kızıl güzel Elçin Sangu'ya benzetildi!

2016 yılında Mustafa Uslu ile nikah masasına oturan ve setlerden elini eteğini çeken Sinem Uslu, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. 2019 yılında ikiz çocukları Mustafa ve Kemal'i kucağına alan Sinem Uslu, sosyal medyada sık sık paylaşım yaparken son pozu ilgi gördü. Uslu yeni imajı ile Elçin Sangu'ya benzetildi.

Arka Sıradakiler dizinde hayat verdiği Gamze karakteri ile hafızalarda yer edinen, Mustafa Uslu'yla evli olan Sinem Uslu, imajını değiştirdi. Sosyal medya hesabından yeni imajını paylaşan Uslu'nun takipçisi 'Elçin Sangu'nun rengine benziyor. Size de çok yakışmış' yorumunu yazarak Elçin Sangu'ya benzetti.

2016 yılında Mustafa Uslu ile nikah masasına oturan ve setlerden elini eteğini çeken Sinem Uslu, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. 2019 yılında ikiz çocukları Mustafa ve Kemal'i kucağına alan Sinem Uslu, sosyal medyada sık sık paylaşım yaparken son pozu ilgi gördü.

36 yaşındaki Sinem Uslu, saçını boyatarak imajını değiştirdi. Saçlarını bakır rengine boyatan Sinem Uslu, son halini 'Hiçbir bakırı bu kadar sevmedim. Çillilere tavsiyem; bu rengi deneyin' notuyla paylaştı.

Sinem Uslu'nun imajı büyük beğeni toplarken Elçin Sangu'ya benzetildi. Kısa sürede binlerce beğeni alan pozuna sosyal medya kullanıcıları 'Elçin Sangu'nun rengine benziyor. Size de çok yakışmış', 'Her zamanki gibi harikasın' ve 'Abla gerçekten çok güzel duruyor baya yakışmış size çok güzelsin' gibi yorumlarda bulundu.

İşte Sinem Uslu'nun yeni imajı...

<p>Samsun'da filyasyon ekibi tulumu giyip maske takan bir şahıs girdiği büfeden 6 bin liralık sigara

Böylesi şeytanın aklına gelmez: Filyasyon ekibi tulumuyla hırsızlık kamerada...

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Karaman'da ziyarete açıldı

Kütahya'da kızıl geyiklerin beslenme anları fotokapana yansıdı

Ölümle burun buruna gelen dünyanın en şansız insanları