• $7,2972
  • €8,8054
  • 402.218
  • 1527.45
14 Şubat 2021 Pazar 17:35 | Son Güncelleme:

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan romantik 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımı... Hiç görülmemiş fotoğraflarla aşkını haykırdı

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan romantik 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımı... Hiç görülmemiş fotoğraflarla aşkını haykırdı

Evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinden romantik pozlar geldi. Kızları Lalin'i geçtiğimiz ay kucaklarına alarak evliliklerini taçlandıran Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu ile daha önce kimsenin görmediği fotoğraflar ile 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutladı. Sinem Kobal'ın paylaşımı sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.

Şimdilerde ATV'de ekrana getirilen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu ve uzun süredir herhangi bir projede rol almayarak dinlenmeye çekilen Sinem Kobal çifti evliliklerini gözlerden uzak yaşıyor.

Geçtiğimiz aylarda kızları Lalin'i kucaklarına alarak evliliklerinde yeni bir döneme giren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu da 14 Şubat Sevgililer Günün'nde paylaşım yapan isimlerden oldu.

Sevgililer Günü'ne özel bugüne kadar hiç yayınlamadığı aşk dolu kareleri paylaşan Sinem Kobal, 'Yaşam için sevgilim' notunu ekledi.

İşte o kareler...

<p>Dünyaca ünlü bir markanın eski modeli Adriana Lima ve saltbea hareketi ile popüler olan Nusret Gö

Haftanın Magazin Başlıkları... Fahriye Evcen, Kuruluş Osman'da

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu