• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
14 Nisan 2021 Çarşamba 18:50 | Son Güncelleme:

Sinem Kobal kızı Lalin'in yüzünü ilk kez paylaştı

Sinem Kobal kızı Lalin'in yüzünü ilk kez paylaştı

Çiçeği burnunda anne Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Lalin gözüktü. Sinem Kobal, sosyal medya hesabından kızları Lalin'in yüzünü ilk kez gösterdi. Birlikte yer aldıkları karesini hayranlarıyla paylaşan güzel oyuncunun 'Lalin'li fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı.

Sinem Kobal'dan yeni haberler var. 2016 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturan güzel oyuncu Sinem Kobal, sosyal medya hesabından kızı Lalin'in yüzünü ilk kez gösterdi. Güzel oyuncunun kızı ile birlikte yer aldığı paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu evliliklerini kızları ile taçlandıran Sinem Kobal, Lalin'in yüzünü ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı.

Instagram hesabında 5 milyon 800 bin takipçiye sahip olan Sinem Kobal kızının yüzünü artık saklamıyor. Geçtiğimiz günlerde story'sinden Lalin'in ayağını paylaşan 33 yaşındaki oyuncu, hayranlarından kızının yüzünü göstermesi yönünde bir çok yorum almıştı.

Ekranlardan uzun süre uzak kalan Sinem Kobal hayranlarının isteğini yanıtsız bırakmadı. Güzel oyuncu, Instagram hesabından kızı Lalin ile birlikte yer aldıkları karesini takipçileriyle paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan Kobal'ın kızı Lalin'in yüzünü ilk kez gösterdiği paylaşımına bir çok ünlü isim de yorum yaptı.

<p>İsrail ordusu, Gazze'de içinde Amerikan merkezli haber ajansı Associated Press (AP) ile Katar mer

İsrail Gazze'de medya binasını bombaladı

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı