• $7,3699
  • €8,9089
  • 408.81
  • 1549.09
28 Ocak 2021 Perşembe 09:42 | Son Güncelleme:

Sinan Özen'in kızının hastalığı ne? Sinan Özen kızı Neva Özen iyileşti mi, son durumu nasıl?

Sinan Özen'in kızının hastalığı ne" Sinan Özen kızı Neva Özen iyileşti mi, son durumu nasıl"

Sinan Özen ve Burcu Kartal çifti kızlarının hastalığı nedeniyle oldukça zor günler geçirdiler. 8 aylık olan kızının 7. Kez ameliyata gireceği anları sosyal medyadan paylaşan Sinan Özen, takipçilerinden dua istedi. Sinan Özen'in kızının hastalığı neydi? Sinan Özen kızı Neva Özen iyileşti mi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte tüm merak edilenler..

Ünlü şarkıcı Sinan Özen ve eşi Burcu Kartal, geçtiğimiz şubat ayının sonunda ikiz bebeklerini kucağına almış fakat kız bebekleri Neva bağırsak rahatsızlığından hastanede tedavi altına alınmış ve 7 kez ameliyat geçirmişti. Sinan Özen'in minik kızı Neva Özen, Egeli hekimlerin uyguladığı başarılı tedaviyle sağlığına kavuştu. Bu haberin ardından Sinan Özen'in kızının hastalığı neydi? Sinan Özen kızı Neva Özen iyileşti mi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte tüm detaylar... 

SİNAN ÖZEN KIZI NEVA ÖZEN İYİLEŞTİ Mİ?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (EÜTF) Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde bir süredir tedavi gören ünlü sanatçı Sinan Özen’in minik kızı Neva Özen, Egeli hekimlerin uyguladığı başarılı tedaviyle sağlığına kavuştu.

EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, henüz 10 aylık olan ve bugüne kadar toplamda 7 kez ameliyat masasına yatan minik Neva ile Özen ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Büyük bir mutluluk yaşadıklarını dile getiren ünlü sanatçı Özen, Rektör Budak ve kızını sağlığına kavuşturan Egeli hekimlere teşekkür etti.

SİNAN ÖZEN'İN KIZININ HASTALIĞI NEYDİ?

Ünlü şarkıcı Sinan Özen ve eşi Burcu Kartal doğduğu günden bu yana tedavi gören minik kızı Neva'nın başından hiç ayrılmıyor. Minik Neva'nın hastalığı bağırsak rahatsızlığı olarak biliniyor. Az rastlanan bağırsak rahatsızlığı sebebi ile minik Neva'nın bağırsakları çalışmıyordu ve birkaç ameliyat geçirmesi gerekti. Bu ameliyatların 2 tanesinde ne yazık ki bağırsak delinmesinden dolayı acil olarak ameliyat etmek zorunda kalınmıştı.

<p>Fenerbahçe transferlerden beklediği performansı alabildi mi?</p><p>Galatasaray'da Mostafa Mohamed

Süper Lig'de çetin mücadele devam ediyor

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Karaman'da ziyarete açıldı

Kütahya'da kızıl geyiklerin beslenme anları fotokapana yansıdı

Ölümle burun buruna gelen dünyanın en şansız insanları