• $7,3466
  • €8,9433
  • 436.774
  • 1536.11
20 Ekim 2020 Salı 07:34 | Son Güncelleme:

Sinan Akçıl kaç yaşında, nereli? Sinan Akçıl'ın sevgilisi Neva kimdir?

Sinan Akçıl kaç yaşında, nereli" Sinan Akçıl'ın sevgilisi Neva kimdir"

Sinan Akçıl baba oluyor. Ünlü şarkıcı eşi Burcu Kıratlı'dan geçimsizlik nedeniyle boşanmıştı. Ardından ikili yeniden birlikte yaşamaya başlamışlardı. Sinan Akçıl'ın sevgilisinin hamile olduğu ortaya çıktı. Sinan Akçıl hakkında ihanet iddiaları ortaya atıldı.

Sinan Akçıl'ın baba olacağı öğrenildi. Ünlü şarkıcı eşi Burcu Kıratlı'dan şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmıştı. Ardından ikili yeniden birlikte yaşamaya başlamışlardı. Sinan Akçıl'ın sevgilisinin hamile olduğu ortaya çıkmasının üzerine ise ihanet iddiaları konuşulmaya başladı.

SİNAN AKÇIL'IN SEVGİLİSİ KİM?

Sinan Akçıl'ın sevgilisi Nez'in hamile olduğu öğrenildi. Azeri asıllı olan Nez Bakülü bir ailenin kızı.

Akçıl, bir süre önce evi terk ederek yakın arkadaşı DJ Mert Aydın’ın evine yerleşmişti. 2019 yılında oyuncu Burcu Kıratlı ile nikâh masasına oturan Sinan Akçıl, 8 ay sonra şiddetli geçimsizlik nedeniyle mahkemeye başvurmuş ve boşanmıştı. Ailelerinin araya girmesiyle barışan çift, yaklaşık 1 yıldır birlikte yaşıyor ve yeniden evlenme planları yapıyordu.

Yakın çevresine “Burcu’nun kıskançlıklarından çok bunaldım” diye dert yanan ünlü müzisyen iddialara göre bu süreçte gönlünü Azeri güzele kaptırdı.

SİNAN AKÇIL KAÇ YAŞINDA?

20 Mayıs 1982 tarihinde Hollanda’nın Leeuwarden şehrinde doğdu. Aslen Çanakkale Bigalıdır.

Müzik adamı keman virtüözü ve Tekfen Filarmoni Orkestrası şefi Saim Akçıl'ın oğludur. Annesinin adı Gaye Çağlayan. Piyanist İdil Akçıl'ın (d.1977) kardeşidir. Ailesi 1982 yılında Hollanda’nın Leeuwarden şehrinden İstanbul’a taşınır. Anne ve babası daha sonra boşanmıştır.

Müzik hayatına 6 yaşında Kadıköy Belediye Konservatuarı Piyano Bölümü'nde başlayan Sinan Akçıl, eğitimini konservatuarda sürdürdü. 9 yaşında Konservatuarı bırakıp St. Benoit Fransız Lisesi'ne girdi. St. Benoit Lisesi öğrencisiyken 1995 yılında okul orkestrasında yer aldı ve aynı yıl pop dalında ilk beste ödülünü kazandı.

Sinan Akçıl; şimdiye kadar başta İzel Çelikgöz, Ferhat Göçer, Enbe Orkestrası, Nilüfer, Candan Erçetin, Kibariye, Petek Dinçöz, Ebru Gündeş gibi ünlü sanatçılar ile çalışmıştır. Sinan Akçıl, iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

2008 yılı ise sanatçının adeta kırılma noktası oldu ve adının yer aldığı albüm satışları oldukça iyi rakamlar elde etti. 2009 yılının Mayıs ayında Hadise’nin Eurovision Şarkı Yarışmasına katıldığı ve 4. Olduğu “Düm Tek Tek” şarkısının söz ve bestesinde Sinan Akçıl imzası vardır.

Ayrıca, pop şarkıcısı Hande Yener’in 1 Nisan 2010 tarihinde çıkardığı “Hande'ye Neler Oluyor?” albümümdeki söz ve müzikler ve yine Hande Yener’in 13 Eylül 2010'da çıkarmış olduğu “Hande'yle Yaz Bitmez” Albümündeki 10 Remix ve Uzaylı adlı şarkının söz ve düzenlemeleri de Sinan Akçıl'a aittir.

Türkiye'de başarılı çalışmalara imza attığı sıralarda yurtdışında da adını duyuran Sinan Akçıl, Ortadoğu, Yunanistan ve Bulgaristan’daki önemli solistlerle çeşitli projelerde bulundu.

Funda Arar’ın 12 Aralık 2013 tarihinde çıkardığı albümünde “Hafıza” adlı şarkının sözlerini yazdı ve bestesini yaptı.

Sinan Akçıl aynı zamanda Med Yapım’n yapımcılığını üstlendiği ve 2014 yılında televizyonda yayınlanan X Factor ya da orijinal ismi ileThe X Factor, televizyon şarkı yarışmasında jürilik yapmıştır.

<p>Sefirin Kızı'na transfer olan Tuba Büyüküstün neden bu kadar konuşuldu?</p><p>Rahatsızlığı sebebi

Haftanın Magazin Başlıkları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kutup ayılarını görüntülemek istedi, az daha canından oluyordu!

Mehmetçik yeni kamuflajlarıyla görev başında