• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
08 Nisan 2021 Perşembe 18:08 | Son Güncelleme:

Sinan Akçıl'dan düğününü eleştirenlere çağrı: Arasında evlenememiş olanlar varsa bana başvursunlar

Sinan Akçıl'dan düğününü eleştirenlere çağrı: Arasında evlenememiş olanlar varsa bana başvursunlar

Burcu Kıratlı ile Şubat ayında 60 kişilik bir düğünle yeniden nikah masasına oturan Sinan Akçıl, pandemi döneminde tören yaptığı için eleştirildi. Önceki gün Etiler'de eşi Burcu Kıratlı ile objektiflere takılan Akçıl, kendisini eleştirenlere çağrıda bulunarak 'Eleştirenlere söylüyorum: Onların arasında evlenememiş olanlar varsa bana başvursunlar, düğünlerini yapayım' ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ve geçtiğimiz Şubat ayında yeniden nikah masasına oturduğu eşi Burcu Kıratlı, yürüyüş yaparken Etiler'de objektiflere yansıdı. Spor tarzı ile beğeni toplayan çiftten Sinan Akçıl, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Pandemi döneminde 60 kişinin olduğu bir tören yaptığı için eleştirilen Sinan Akçıl, konuyla ilgili şunları söyledi: 'Eleştirenlere söylüyorum: Onların arasında evlenememiş olanlar varsa bana başvursunlar düğünlerini yapayım'

Burcu Kıratlı da 'Çok temkinliydik. Zaten bütün misafirlerimiz otelde kaldılar. Hepsinin HES kodları alındı. Kuralları çiğneyecek bir şey yapılmadı' dedi.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü