• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
04 Mayıs 2021 Salı 09:36 | Son Güncelleme:

Simge Tertemiz aslen nereli, evli mi? Simge Tertemiz kimdir, kaç yaşındadır?

Simge Tertemiz aslen nereli, evli mi" Simge Tertemiz kimdir, kaç yaşındadır"

Televizyonların ekranlarının tanınan sunucularından biri olan Simge Tertemiz, bugün Demet Akalın ve Alişan'ın programına konuk oldu. Simge Tertemiz kimdir, kaç yaşındadır? Simge Tertemiz aslen nereli, evli mi? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Simge Tertemiz, 9 Eylül 1988 tarihinde İskenderun'da dünyaya geldi. Yahya Kemal Beyatlı İÖO, Nuri Cıngıllıoglu Lisesi mezun oldu.

Ünlü sunucu Simge Tertemiz bugün Star Tv'nin sevilen ve ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'a konuk oldu. Simge Tertemiz kimdir, kaç yaşındadır? Simge Tertemiz aslen nereli, evli mi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Türk sunucu, manken ve oyuncu Simge Tertemiz, 9 Eylül 1988 tarihinde İskenderun'da dünyaya geldi. İşte hakkında tüm merak edilenler...

SİMGE TERTEMİZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Türk sunucu, manken ve oyuncu Simge Tertemiz, 9 Eylül 1988 tarihinde İskenderun'da dünyaya geldi. Yahya Kemal Beyatlı İÖO, Nuri Cıngıllıoglu Lisesi mezun oldu. 2002 "Best Model of Turkey" gelecek vadeden misyon ödülü, 2004 "Best Model of Turkey" birinciliği, 2004 "Best Model of The World" dördüncülüğü, 2004 "Miss Tourism" beşinciliğine sahip.

Simge Tertemiz, Çılgın Dersane adlı ilk sinema filminde Gamze karakterini canlandırdı. Çılgın Dersane Kampta filminde de rol almıştır. ATV'de Özel Hat magazin programını sunmuştur. 2009 Offshone Sürat Tekneleri Yarışmasının tanıtımını yapmıştır. Boxer okurları tarafından 2011 yılının en seksi kadını seçilmiştir.

2011 yılında 4,5 aylık hamile olduğu için, 5 yıldır birlikteliği olan Murat Kadıoğlu ile yıldırım nikahıyla evlendi ve bu evlilikten Nail Kayra isminde çocuğu oldu. Sansasyonel bir şekilde, bir süre daha devam eden Simge Tertemiz ile Murat Kadıoğlu'nun evliliği, 2014'te sona erdi

  • Simge Tertemiz kimdir
  • Simge Tertemiz kaç yaşında
  • Simge Tertemiz aslen nereli
  • Simge Tertemiz evli mi
  • Simge Tertemiz evlilikleri
<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi