• $9,5487
  • €11,0881
  • 550
  • 1509.2
28 Mayıs 2021 Cuma 09:42 | Son Güncelleme:

Sıla, İlker Kaleli'nin eski aşkı Burçin Terzioğlu'nun arkadaşı Sinem Kobal'ı sosyal medyadan sildi

Sıla, İlker Kaleli'nin eski aşkı Burçin Terzioğlu'nun arkadaşı Sinem Kobal'ı sosyal medyadan sildi

Ünlü şef Hazer Amani ile yollarını ayırmasının ardından oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşayan Sıla, cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Burçin Terzioğlu ile yakın arkadaş olan Sinem Kobal'ı Sıla, sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu, Sıla ile Hazer Amani'nin düğününe katılan isimlerdendi.

TV8'de ekrana getirilen MasterChef yarışmasında bir dönem jüri olarak yer alan Hazer Amani ve Sıla arabada sarmaş dolaş görüntülenmesinin ardında sürpriz bir kararla nikah masasın oturdu. Ancak çiftin evliliği kısa sürdü. İkili Ocak ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Ünlü şarkıcı Sıla boşanmasının ardından Poyraz Karayel dizisiyle yıldızı parlayan İlker Kaleli'ye gönlünü kaptırdı. Bir süredir aşk yaşayan ünlü çift Sıla'nın Bodrum'da kiraladığı evde baş başa vakit geçiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Sıla ve İlker Kaleli aşk dolu paylaşımda bulunarak ilişkilerini herkese ilan ederken yeni bir gelişme yaşandı.

Sıla, Kaleli'nin eski aşkı olan Burçin Terzioğlu'nun yakın arkadaşı Sinem Kobal'ı sosyal medyadan sildi. Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Sıla ve eski eşi Hazer Amani'nin geçtiğimiz yıl evde gerçekleşen düğününe katılan sayılı isimler arasında yer almıştı.

Burçin Terzioğlu, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda eski sevgilisi Kaleli, hakkında 'İlişkimiz bitti ama düşman değiliz. Dost olarak kaldık. Bununla ilgili çok konuşmaya gerek yok' demişti.

<p>Evi alev alev yandı. Tabloları küle döndü. O, gözyaşları içinde basın açıklaması yaptı.</p><p>Ola

Çevreci ressamın evi yandı

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu