• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
10 Şubat 2020 Pazartesi 10:25 | Son Güncelleme:

Sıla, Demet Akalın'ı neden sildi? İlk kez konuştu

Sıla, Demet Akalın'ı neden sildi" İlk kez konuştu

Geçen ay Hazer Amani'yle nikah masasına oturan Sıla, düğünden kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından pek çok ünlü dostunu takipten çıkarmıştı. Demet Akalın'ın da aralarında olduğu isimlerle alakalı Sıla'dan ilk açıklama geldi.

Ünlü şarkıcı Sıla, geçtiğimiz günlerde radikal bir karar almış ve sosyal medya hesabında takip ettiği ünlü isimleri listesinden çıkarmıştı. Demet Akalın başta olmak üzeri birçok ünlüyü takip etmeyi bırakan şarkıcının bu hareketi merak uyandırmıştı.

'EŞİ İSTEMİŞ OLABİLİR'

Sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerin başında gelen Demet Akalın, Sıla'nın bu davranışı sonrası, 'Sıla ile aramızda sorun yok ben onu çok seviyorum. Beni takip etmeyi bıraksa da önemli değil, ben onun her zaman yanındayım o da benim her zaman yanımda oldu. Takibi neden bıraktığına gelirsek, eşi istemiş olabilir. Ben de Okan ile evlendikten sonra bazı arkadaşlarımla daha az görüşmeye başlamıştım. Sanıyorum geçenlerde Danilo şefi paylaştım, eşi takipten çıkarttırmış olabilir' dedi.

'TEKNOLOJİNİN GAZABINA UĞRADIM!'

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Sıla, eşi Hazer Amani’yle Zorlu PSM’de görüntülendi. Şarkıcı, Demet Akalın’ı takip etmeyi neden bıraktığı sorulunca, “Teknolojinin gazabına uğradım. Birçok kişiyi takibi bırakmışım. Ama benim sevgim sosyal medya üzerinden ölçülmez” dedi.

Öte yandan Sıla hamilelik iddialarına, “Benim çocuk stüdyoda. Yeni şarkılar yapıyorum, benim çocuğum o.” yanıtını verdi.

<p>Okurlarından gelen 'Kullanmış olduğunuz dil, çoğu kez 'ağdalı ve anlaşılması güç' noktasında gele

'Türkçenin inceliklerini kullanmazsak yok olup gidecek'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Akrep ve fare karşı karşıya gelirse... İlk kez görüntülendi!

İzmir'de aslan yavrusu bulundu