• $ 6,6156
  • € 7,2952
  • 335.593
  • 89643.7
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Sıla canlı yayını kapatamayınca sosyal medyanın diline düşmüştü! Açıklama geldi

Önceki gün Instagram hesabından canlı yayın yapan Sıla, online konser verdiği yayınının sonunda talihsiz bir kaza yaşayınca sosyal medyayı salladı. Şarkıcıdan olay olan görüntüsüyle ilgili açıklama geldi.

Türkiye'de hızla yayılan koronavirüs salgını nedeniyle sosyal medya hesaplarından konser veren sanatçılar arasında Sıla da vardı. Sıla, geçen günlerde yaptığı yayının sonunda izleyicilere son mesajını verdi ve yayının bittiğini zannederek ilginç bir harekete imza attı. Bu yayın kazası izleyenleri güldürdü. Bazıları ise Sıla’yı samimiyetsizlikle suçladı.

Sıla, Instagram hesabından o görüntülerle ilgili bir açıklama yaptı;

'GÜLDÜK GEÇTİK'

“Heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından. Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük geçtik buna. Ama ah o fesat beri durur mu fesat! İşte, biz o fesattı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Dün başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni, defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe’de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi dört duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın biz de şahit olmayalım mı?”


Karantinadaki öğrencilerden duygu ve övgü dolu sözler

Karantinadaki öğrencilerden duygu ve övgü dolu sözler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Lionel Messi'ye göre en iyi 15 genç yetenek

Koronavirüse karşı ilginç çözüm: Paraları 100 derecede kaynatıyor