• $7,3721
  • €8,8981
  • 408.633
  • 1542.87
26 Ocak 2021 Salı 11:26 | Son Güncelleme:

Sil baştan! Tuğba Altıntop eski eşi Rafet El Roman'ı takipten çıkardı

Sil baştan! Tuğba Altıntop eski eşi Rafet El Roman'ı takipten çıkardı

Tuğba Altıntop, 2002 yılında boşandığı eski eşi Rafet El Roman'ı sosyal medya hesabından takipten çıkardı. Şarkıcılık yapan Tuğba Altıntop, yaptığı son paylaşımına 'Anka kuşu misali her şeye sil baştan başlıyorum. Geçmişini bilmeyen geleceğini göremez' notunu ekledi.

Bir süredir sessizliğe bürünen Tuğba Altıntop, sosyal medya hesabında temizlik yaptı. İki çocuğunun babası 2002 yılında boşandığı eski eşi Rafet El Roman'ı takipten çıkan Altıntop, son paylaşımı ile dikkat çekti.

Altıntop, 'Şimdi duymak istediklerinizi değil anlatmak istediklerimi dinleyin. Anka kuşu misali her şeye sil baştan başlıyorum. Geçmişini bilmeyen geleceğini göremez.' ifadelerini kullandı.

Uçankuş TV'de ekrana getirilen Hayatın İçinden programına konuk olmuş olan Altıntop, 'Rafet seni bıraktı mı?' sorusuna '200 Euro ile Türkiye'ye geldim. 10-15 gün sonra para kazandım. O dönem 'Tuğba reklam yapıyor' diye beni çok ağlattılar. Ortaya bir kişi gerekiyordu, beni seçmişler. Avukat tutacak param yoktu, sonraki tuttuklarım da dolandırdı. 'Ben asla çocuklarım için reklam yapmıyorum' demiştim, asla yapmadım, yapmam, yapanı da kınıyorum' yanıtını vermişti.

<p>Türkiye'nin merakla beklediği kontrollü normalleşme süreci başladı. Başkan Erdoğan Kabine toplant

Bir hafta sonra risk haritasında nasıl renkler göreceğiz?

Kaza sonrası kamyonun kasasında yabancı uyruklu 114 kişi çıktı

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Karaman'da ziyarete açıldı

Kütahya'da kızıl geyiklerin beslenme anları fotokapana yansıdı