• $7,443
  • €9,0281
  • 443.57
  • 1561.23
11 Kasım 2020 Çarşamba 09:40 | Son Güncelleme:

Sihirli Annem'in yeni kadrosu belli oldu!

Sihirli Annem'in yeni kadrosu belli oldu!

Acun Ilıcalı'nın 2021 yılı ile birlikte izleyicileri tanıştırmayı planladığı Exxen isimli dijital platformun hazırlıkları sürüyor. Bu platform için birçok proje yapılacak. Bu yapımlardan birisi de bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisi olacak. Sihirli Annem yeni bir kadro ile yeniden çekilecek.

Yeni bir kadro ile çekilecek olan Sihirli Annem dizisi için senaristi Gamze Özer’in yaptığı gaf da ünlü isimleri çok kızdırmıştı. Gamze Özer’in dizinin ilk versiyonunda oynayan kimi oyuncular için ‘yaşlanan oyuncular oldu’ sözleri, İnci Türkay ve Suat Sungur’u kızdırmıştı.

Sihirli Annem dizisiyle ilgili yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre dizinin her bölümü 45 dakika olacak. Sihirli Annem’in çekimlerine ise Aralık ayının ilk haftasında başlanacak. 

İşte oyuncu kadrosu;

İnci Türkay’ın oynadığı Betüş karakterini Açelya Topaloğlu’nun oynayacağı ortaya çıkarken, Lale Başar’ın Perihan ve Nergis Kumbasar’ın da Dudu rolünü oynayacağı öğrenilmişti. Dijital versiyonda Hande Katipoğlu’un ise Suzan’ı ve Bülent Seyran’ın da Suzan’ın eşini oynayacağı, dizinin yeni Firuze’sinin de Eylem Yıldız olacağı ortaya çıkmıştı.

Dizinin sanat yönetmenliğini yapacak ismin de Dilek Pınarcı Başak olduğu belirtiliyor.

<p>Hiçbir şey ortaya koyamayan, alternatif üretemeyen muhalefetin işi ve gücünün yalan söyleyerek se

'Muhalefet yalan, algı ve manipülasyonla oy devşirmeye çalışıyor'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yılan belgeselciyi canlı canlı yedi! İşte o anlar

Ankara buz kesti