• $8,0057
  • €9,5284
  • 464.89
  • 1320.98
16 Kasım 2020 Pazartesi 10:15 | Son Güncelleme:

Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı'dan şaşırtan estetik itirafı

Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı'dan şaşırtan estetik itirafı

Sihirli Annem dizisinin çocuk oyuncusu olarak hafızalarımıza kazınan Damla Subaşı değişimiyle sık sık gündeme geliyor. Subaşı değişiminin sebebinin estetik olmadığını açıkladı. Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı'dan şaşırtan estetik itirafı geldi.

Geçtiğimiz günlerde eşinden boşanan Damla Ersubaşı'nın değişimi dikkatlerden kaçmadı. Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllara kazınan Damla Ersubaşı 2018'de mide küçültme ameliyatı sayesinde 6,5 ayda 41 kilo vermişti.

Özel hayatının yanı sıra değişimiyle de dikkatleri üzerine çeken Damla Ersubaşı son olarak sosyal medya üzerinden takipçilerinin merak ettiği sorulara yanıt verdi. Damla Ersubaşı'nın estetikli olup olmadığı konusundaki sorulara verdiği yanıtlar gündem oldu..

İki çocuk annesi olan Ersubaşı, "Yüzüne neden bu kadar estetik yapıyorsun?" sorusuna, şu yanıtı verdi:

Yüzümde sadece göz altı ışık dolgusu ve alnımda botoks var. Onu da iki ay önce yaptırdım ilk kez. Yani anlamak istemediğiniz bir şey; dudağımda dolgu yok. Burnum da estetik değil ama yapacağım. Özellikle burnumu.

Damla Ersubaşı, "Burnun zaten estetikli" yorumunu yapan bir takipçisine ise, "Yoo, değil. Sadece güzel photoshop yapıyorum" cevabını verdi.

BOTOKS MAĞDURU

Geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı'nda görüntülenen Ersubaşı, yüzündeki ufak morlukların nedenini soran gazetecilere açıklama yapmıştı.

Damla Ersubaşı, "Yüzüme botoks yaptırdım, yeni olduğu için morluk oldu. Başka herhangi bir durum yok" şeklinde konuşmuştu.

<p>Varank, Bakanlığa bağlı olarak faaliyetlerini yürüten DOKA'nın desteğiyle restore edilen evlerle

Bakan Varank'tan Giresun açıklaması: Zeytinlik Mahallesi UNESCO'ya aday

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde kuruyan ağaçlar ilginç görüntüler oluşturdu

Aliyev ve eşinden Ağdam'a ilk ziyaret: Burayı tek kurşun atmadan aldık