• $8,1785
  • €9,8403
  • 468.197
  • 1353.38
19 Şubat 2019 Salı 22:52 | Son Güncelleme:

Sibel Tüzün'den kocasını aldatan kadınlar sözüne dava

Sibel Tüzün'den kocasını aldatan kadınlar sözüne dava

Sibel Tüzün ve Ender Balcı arasında sular durulmuyor. Sibel Tüzün’den eski eşi Ender Balcı’ya yeni dava.

Sibel Tüzün, kendisini rahatsız ettiği iddiasıyla hapis cezasına çarptırılan eski eşi Ender Balcı’ya bir dava daha açtı. Tüzün, “Aldatan kadına saygı duyulmaz” diye paylaşım yapan Balcı’nın cezalandırılmasını istedi.

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre; Sibel Tüzün, kendisine şantaj yaptığını ve ölümle tehdit ettiğini ileri sürerek eski eşine uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

Ancak Tüzün; eski eşinin, yasaklara uymayarak kendisine mesaj atmaya devam ettiği gerekçesiyle savcılığa başvurmuştu.

Mesajları delil olarak sunan şarkıcının ihbarı sonrası Balcı hakkında 'tehdit, hakaret, şantaj ve huzur bozma' suçundan dava açılmıştı. Balcı, 21 ay 29 gün hapis cezasına çarptırılmıştı.

İCRA TAKİBİ BAŞLATTI

Bu gelişme sonrası Balcı, çocuklarının nafakası nedeniyle yeniden mahkemeye başvurarak 1000 liralık iştirak nafakasının 500 liraya düşürülmesi ve yarı oranında karşıladığı eğitim masraflarının kaldırılması için dava açtı.

Karşı dava açan Tüzün, prodüktör olan Balcı'nın maddi durumunun kötü olmadığını belirtti. Tüzün, ödenmeyen nafakalar için eski eşi hakkında icra takibi başlattı. İkili arasındaki yargı süreci devam ederken Balcı, geçtiğimiz aylarda sosyal medyada 'İstanbul'un yarısıyla yatmış, sürekli kocalarını başka adamlarla aldatıp çocuklarını babasız bırakan kadınlara saygı duyulmaz' diye bir yazı paylaştı. Mesaj sonrası yeniden savcılığa başvuran Tüzün, eşinin cezalandırılmasını istedi.

ESKİ EŞİNİ AFFETMEDİ

Sibel Tüzün'ün şikâyeti sonrası ifadesi alınan Ender Balcı, mesajında hakaret kastının olmadığını söyledi. Dosya, Uzlaştırma Bürosu'na gönderildi. Ancak Tüzün, eski eşini affetmedi. Soruşturma sonunda Balcı hakkında, hakaret suçu kapsamında 2,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'

Resmi Gazete'de yayımlandı! Kabine değişikliği açıklandı

Suyu 30 metre çekilen Salda Gölü'nün çamur çukurları kapanıyor

Hayat kurtaran çok önemli bilgiler

Eski otomobilini karavana çevirdi! Sosyal medyada fenomen oldu