• $8,0858
  • €9,6877
  • 462.246
  • 1408.14
01 Nisan 2021 Perşembe 15:59 | Son Güncelleme:

Sharon Stone yıllar sonra itiraf etti! "Maaşını ben ödedim"

Sharon Stone yıllar sonra itiraf etti! "Maaşını ben ödedim"

Sharon Stone, 1995 yılında Leonardo DiCaprio ile birlikte rol aldığı ‘The Quick and the Dead' (Hızlı ve Ölü) filmi hakkında yıllar sonra bir itirafta bulundu. Ünlü oyuncu Stone, yeni kitabı The Beauty of Living Twice'ta Hollywood yaşamı ve birçok gerçek hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1995 yılında Leonardo DiCaprio ile 'The Quick and the Dead' (Hızlı ve Ölü) Western filminin başrolünde yer alan Sharon Stone, yıllar sonra ünlü oyuncu DiCaprio hakkında yeni kitabında itiraflarda bulundu. Stone, yeni otobiyografik kitabında DiCaprio'nun filmde yer alabilmesi için film stüdyosu ile yaşadığı mücadeleyi anlattı.

"MAAŞINI BEN ÖDEDİM"

'The Quick and the Dead' filminin yapımcılarından bir olan Sharon Stone, o yıllarda 21 yaşında olan DiCaprio'yu film stüdyosunun oynatmak istememesi üzerine Stone, ünlü oyuncunun maaşını kendisinin ödediğini itiraf etti.

"Leonardo DiCaprio adlı bu çocuk seçmeleri başaran tek kişiydi. Bence role girip ağlayan tek kişi oydu, olay yerinde ölürken babasına onu sevmesi için yalvardı." diyerek bunu film ekibine söyleyen Stone, film ekibinin kendisine, "Neden bilinmeyen birini seçiyorsun? Neden kendi ayağına sıkıyorsun?" cevabını verdiklerini açıkladı.

63 yaşındaki Stone, "Stüdyo bana, eğer onu çok istiyorsam kendi ücretimden ödeyebileceğimi söyledi. Ben de öyle yaptım." dedi.

<p>Ankara'da boşanma aşamasında olduğu eşine karşı koruma tedbiri bulunan L.S. 4 aylık bebeği Asya S

Koruma tedbiri olan baba minik Asya'yı annesinden böyle kaçırdı! İşte o anlar...

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı