• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
30 Ocak 2021 Cumartesi 12:07 | Son Güncelleme:

Sezer İnanoğlu'nun 'Sevgilileri kızımı taciz ediyor' dediği eski eşi Mehtap Meral Baykasoğlu ilk kez konuştu

Sezer İnanoğlu'nun 'Sevgilileri kızımı taciz ediyor' dediği eski eşi Mehtap Meral Baykasoğlu ilk kez konuştu

Yeşilçam'ın Sezercik'i olarak hafızalarda yer edinen Sezer İnanoğlu, eski eşi Mehtap Meral Baykasoğlu ile olan evliliğinden dünyaya gelen 12 yaşındaki görme engelli kızları için 'Eski eşimin sevgilileri kızımı taciz ediyor' dedi. Mehtap Meral Baykasoğlu konuyla ilgili sessizliğini bozarak 'Kendi maddi menfaatlerini çocuğun menfaatlerinden üstün tutuyor.' dedi.

Sezercik lakabı ile gönüllere taht kuran Sezer İnanoğlu ve esi eşi Mehtap Meral Baykasoğlu arasında sular durulmazken velayet davası için kılıçlar çekildi.

'ESKİ SEVGİLİLERİ KIZIMI TACİZ ETMİŞ'

Sezer İnanoğlu'nun velayet davası açmasının ardından eski eşi Mehtap Meral Baykasoğlu için söyledikleri gündeme bomab gibi düşmüştü. 12 yaşındaki görme engelli kızlarının istismara uğradığı iddiasında bulunan Sezer İnanoğlu, 'Kızımın anlattığına göre; annesinin evine getirdiği bazı erkek arkadaşları, ona elle tacizde bulunmuş. Bunlar beni diri diri mezara soktu. Ben kızım için yaşıyorum. Onu cehennemden kurtarmak için mücadeleye devam edeceğim. Bu bir babanın çığlığıdır.' sözleri ile ağızları açık bıraktı.

Mehtap Meral İnanoğlu ise avukatı aracılığıyla iddiaları reddetti. Avukat Semra Yıldız, bir basın açıklaması yayınlayarak Sezer İnanoğlu'na dava açacaklarını belirtti. Basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

'MADDİ MENFAATLERİNİ ÜSTÜN TUTMUŞTUR'

'Sezer İnanoğlu, aslı astarı olmayan tanık ifadelerini gerçek gibi lanse etmiş, küçük çocuğunun iki gözünün engelli olması gibi özel durumunu ve tüm mahremiyetini ifşa etmiştir. Bu durum, müvekkilimle arasında devam eden, Sezer İnanoğlu’nun tüm mal varlığına tedbir koyulan hukuki davanın tezahürüdür. Sezer İnanoğlu, kendi maddi menfaatlerini küçüğün menfaatlerinden üstün tutmuştur. Şiddet, taciz, istismar, fuhuş, tefecilik gibi iftiralarda bulunmuştur. Gerekli şikayetleri yapacağız. Her türlü koruma tedbiri için başvuruda bulunduk. İddiaları kesinlikle kabul etmiyoruz. Müvekkilim iyi bir annedir. Biricik kızına el bebek gül bebek bakmıştır.'

<p>Samsun'da eski eşi E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde öldüresiye döven İbrahim

Samsun'daki caninin ifadesi ortaya çıktı: Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirdim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı