• $8,3209
  • €10,1145
  • 498.901
  • 1454.25
28 Nisan 2021 Çarşamba 12:08 | Son Güncelleme:

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin eski aşkı bakın hangi ünlü şarkıcının eski karısı çıktı

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin eski aşkı bakın hangi ünlü şarkıcının eski karısı çıktı

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin eski sevgilisi tanıdık ortaya çıktı. Mohammed Alsaloussi'nin bir dönem Serdar Ortaç'la evli olan Chloe Loughnan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile yeni bir aşka yelken açtı. Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı'na yaptığı pahalı jestlerle adından söz ettiriyor.

Mohammed Alsaloussi'nin, Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan ile bir dönem aşk yaşadığı ortaya çıktı. Loughnan ile Ortaç'ın ayrılmasına sebep olduğu iddia edilen Merve Şentürk'ün ikiliyi tanıştırdığı öğrenilirken Loughnan'ın sık sık Miami'ye gidip kaldığı ve bu sırada Alsaloussi ile birliktelik yaşadığı öğrenildi.

MOHAMMED ALSALOUSSİ KİMDİR?

Mısırlı bir şeyhin oğlu olan 36 yaşındaki iş insanı Muhammed Al Saloussi, ABD'nin Florida eyaletindeki aile şirketi Alsaloussi Holding'te yöneticilik yapmakta ve adına kayıtlı 11 şirket bulunmaktadır.2020'de yayınlanan 'En Zengin Araplar' listesinde 18'inci sırada yer alan Al Saloussi'nin yıllık geliri 1.2 milyar dolar olarak açıklandı. Aynı zamanda yapımcılık ve DJ'lik de yapan genç iş insanı, yabancı basında Mart 2021'de çalıntı Ferrari haberleriyle yer aldı. 2019'da 1.4 milyon dolara aldığı Ferrari'nin çalıntı olduğu ortaya çıkmıştı.

<p>Piyasalar haftaya nasıl başladı? Altın fiyatları neden  yükselişte? Kademeli  normalleşmenin ekon

Kademeli normalleşmenin ekonomiye etkisi nasıl olacak?

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı