• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
19 Nisan 2021 Pazartesi 12:48 | Son Güncelleme:

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilisinden büyük jest! Jet bulamayınca uçaktaki tüm biletleri satın aldı

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilisinden büyük jest! Jet bulamayınca uçaktaki tüm biletleri satın aldı

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ve kızı Melisa ile Bali'de tatilinin tadını çıkaran ünlü fenomen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu. Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı ve kızının yolculuk yapması için jet bulamayınca bir uçağın tüm biletlerini satın aldı. O anları Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı gündem oldu.

Guido Senia ile ilişkisini noktalamasının ardından Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ve kızı Melisa ile Miami tatilinde olan Subaşı, adından söz ettirmeye devam ediyor.

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı'nın Miami tatilini bitirmesinin ardından yolculuk edebilmesi için özel jet bulamayınca farklı bir çözüm yolu buldu.

Mısırlı sevgili, Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'nın rahat yolculuk geçirebilmesi için bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alarak uçak kapattı. Subaşı, o anları sosyal medyadan paylaşarak 'Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti' ifadelerini kullandı.

Sosyal medya kullanıcıları Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin uçak kapatmasının ardından 'Özel jet bulamamışlar. Allah başka dert vermesin', 'Bir fakire yardım et' desen etmezler', 'Şeyma Subaşı'nın kitabı nerede satılıyor? Hemen almalıyım', 'Milletin ekmek bulmaya zorlandığı dönemde bu paylaşımlar hiç yakışmıyor' ve 'Acun Ilıcalı olsa uçak şirketi kurardı' gibi yorumlarda bulundu.

<p>İçişleri Bakanlığı, valiliklere 'Kademeli Normalleşme Tedbirleri' konulu genelge gönderdi. Detayl

Kademeli normalleşme süreci başlıyor

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı