• $8,1949
  • €9,8659
  • 471.861
  • 1330.48
26 Şubat 2021 Cuma 21:35 | Son Güncelleme:

Şeyma Subaşı Hande Erçel'e resmen meydan okudu!

Şeyma Subaşı Hande Erçel'e resmen meydan okudu!

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel ile Şeyma Subaşı pişti oldu. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ve milyonlarca takipçisiyle iletişim halinde olan ikili aynı kıyafeti giyince hayranları karşı karşıya geldi. Ünlü isimlerin sevenleri elbisenin en çok kime yakıştığına dair yorumlarda bulundu. İşte Şeyma Subaşı ile Hande Erçel'in giydiği o elbise...

Sosyal medyanın iki fenomen ismi Hande Erçel ile Şeyma Subaşı aynı kıyafeti giyince takipçilerini karşı karşıya getirdi. Şimdilerde Fox Tv ekranlarında yaıynlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrol olarak oynayan Hande Erçel ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sıkça gündeme gelen Şeyma Subaşı adeta pişti oldu.

Sosyal medya hesabında sık sık paylaşım yapan Şeyma Subaşı son paylaşımıyla beraber tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü fenomenin üzerine giydiği leopar desenli ve renkli olan elbise akıllara Hande Erçel'i getirdi. Rol aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel'in giydiği elbiseyi giyen Şeyma Subaşı, milyonlar üzerinde büyük bir yankı uyandırdı.

İlk olarak Hande Erçel'in daha sonra da Şeyma Subaşı'nın aynı elbiseyi giydiğini gören sosyal medya kullanıcıları, leopar desenli elbisenin en çok kime yakıştığı hakkında anket yapmaya başladı. Kimi kullanıcı Erçel derken kimisi de elbiseyi Subaşı'na yakıştırdı.

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'

Resmi Gazete'de yayımlandı! Kabine değişikliği açıklandı

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor