• $8,5534
  • €10,3729
  • 512.919
  • 1445.52
28 Mayıs 2021 Cuma 14:58 | Son Güncelleme:

Şeyma Subaşı hamile mi? Mohammed Alsaloussi'nin o hareketi kafaları karıştırdı

Şeyma Subaşı hamile mi" Mohammed Alsaloussi'nin o hareketi kafaları karıştırdı

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi aşkı tam gaz devam ediyor. Şeyma Subaşı, son paylaşımı ile gündeme bomba gibi düştü. Sevgilisiyle romantik pozlar veren Subaşı'nın paylaşımlarda karnını kapatması 'hamilelik' iddialarını gündeme getirdi.

Guido Senia ile ilişkisini noktalamasından kısa bir süre sonra Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı evleneceği açıklaması ile gündeme bomba gibi düştü.

Aşkını doludizgin yaşayan ünlü çift bir yansan düğün hazırlıklarına devam ederken diğer yandan da Amerika, Bali, Dubai ve son olarak da Ibıza'ya giderek tatil yapıyor.

Sık sık magazin manşetlerinde kendine yer bulan Şeyma Subaşı tatilden kareleri sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor.

Her pozunda eliyle karnını gizlemeye çalışan Subaşı'nın bu hareketi takipçilerinin dikkatinden kaçmazken sosyal medya kullanıcıları Hamile sanırım", "Göbek çıkmış", "Hamile gibi", "Kesin hamile", "Kilo da almış", "Hamile, el sürekli göbekte" gibi yorumlarda bulundu.

İşte o paylaşım...

<p>Marmaris Kumlubük Koyu'nda 5 yıldızlı otelin plajına inerek halkın can güvenliğini büyük tehlikey

Plaja inen helikopter pilotu konuştu! Sebebi 'pes' dedirtti

Müsilaj kabusu geri döndü: Caddebostan sahilinde yoğunluğu arttı

''Türk Yıldızları'' Amasya semalarında selamlama uçuşu yaptı

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in kızı olacak