• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
19 Nisan 2021 Pazartesi 14:09 | Son Güncelleme:

Seyhan Şaşko eşi Ersin Düzen'le nasıl tanıştığını ilk kez anlattı

Seyhan Şaşko eşi Ersin Düzen'le nasıl tanıştığını ilk kez anlattı

Instagram'da takipçileri ile soru-cevap yapan Seyhan Şaşko, geçtiğimiz ay dünyaevine girdiği Ersin Düzen'le nasıl tanıştıkları yönünde sorulan soruya yanıt verdi. Şaşko, samimi açıklamalarda bulunurken verdiği cevaplar takipçilerini mutlu etti.

Seyhan Şaşko, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından takipçileri ile soru cevap etkinliği düzenledi. Kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Şaşko, eşi Ersin Düzen'le nasıl tanıştığını anlattı.

'Ersin Abi'yle aşkınız nasıl başladı. İlk görüşte mi yoksa arkadaşlık aşka mı dönüştü?' sorusuna yanıt veren Şaşko, şu ifadeleri kullandı:

'Bu soru çok sorulmuş. 2019 UEFA Süper Kupa Gala Gecesi'ni birlikte sunmuştuk. Öncesinde elbette sektörden tanışıklığımız vardı ama o sunum sonrasında birbirimizi daha yakından tanımaya başlayalım, başladık derken şimdi evliyiz'

'Ersin Abi'yle beraber program sunsanız çok güzel olur (Buyur aşkım sen başla)' sorusuna da yanıt veren Seyhan Şaşko, 'Buyur aşkım sen başla kısmını hangimiz söyleyecek, orayı netleştirelim önce, sonra belki ileride düşünürüz' cevabını verdi.

Sunucu, 'Ersin Abi'yle hafta sonları rakipsiniz. Aynı saate program yapmak sorun oluyor mu?' sorusuna ise, 'Beni izlediğiniz sürece neden sorun olsun ki?' yanıtını verdi.

<p>İçişleri Bakanlığı, valiliklere 'Kademeli Normalleşme Tedbirleri' konulu genelge gönderdi. Detayl

Kademeli normalleşme süreci başlıyor

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı