• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
17 Ekim 2020 Cumartesi 10:02 | Son Güncelleme:

Şevval Sam'ın oğlu Emir Tarık Tekin kimdir? Şevval Sam'ın oğlu Sadakatsiz'de!

Şevval Sam'ın oğlu Emir Tarık Tekin kimdir" Şevval Sam'ın oğlu Sadakatsiz'de!

Şevval Sam'ın oğlu Emir Tarık Tekin gündemde konuşulan isimler arasında yer alıyor. Emir Tarık Tekin, Kanal D ekranlarında yeni başlayan ve ilk bölümleri ile izleyenler ekrana kilitleyen Sadakatsiz'de oynuyor. Tekin dizide Nil ile beraber olan Selçuk karakterini canlandırıyor.

Şevval Sam'ın oğlu Emir Tarık Tekin, Sadakatsiz dizisindeki rolü ile gündemde konuşulan isimler arasında yerini aldı. Şevval Sam ve Metin Tekin'in oğlu Emir Tarık Tekin, Kanal D ekranlarında yeni başlayan ve ilk bölümleri ile izleyenler ekrana kilitleyen Sadakatsiz'de Nil'in sevgilisi Selçuk karakterini canlandırıyor. Peki, Şevval Sam'ın oğlu Emir Tarık Tekin kimdir?

EMİR TARIK TEKİN KİMDİR?

1997 yılında dünyaya gelmiştir. Şevval Sam ve Metin Tekin'in oğlu Tarık Emir dünyanın en prestijli okullarından biri olarak kabul edilen Oxford Üniversitesi'nde drama eğitimi almıştır.

Bir dönem aşk haberleriyle gündeme gelen Tarık Emir sevgilisi Leyla Tanlar ile görüntüleniyordu. Paramparça dizisinin güzel yıldızı Leyla Tanlar ile ayrıldıktan sonra Tarık Emir’in adı Dilan Deniz Çiçek’le anılmaya başlanmıştı.

<p>Yurt genelinin parçalı ve az bulutlu, zamanla Marmara’nın batısının çok bulutlu, gece saatl

Bugün hava nasıl olacak? Gök gürültülü sağanak bekleniyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sağlık Bakanı Koca, Dilmener Acil Durum Hastanesinde incelemelerde bulundu

Hangi burçları enerjili bir gün bekliyor? 25 Ekim 2020 burç yorumları!