• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
17 Temmuz 2020 Cuma 21:15 | Son Güncelleme:

Sevginin Gücü filmi oyuncuları kimler? İşte Sevginin Gücü filmi konusu ve oyuncuları!

Sevginin Gücü filmi oyuncuları kimler" İşte Sevginin Gücü filmi konusu ve oyuncuları!

Bu akşam TRT1 ekranlarında saat 20:00'da izleyicilerle buluşacak olan Sevginin Gücü filminin yönetmen koltuğunda Kabir Khan oturuyor. Sevginin Gücü filmi, konuşamayan küçük bir kız ile yolları kesişen bir adamın hikayesini anlatıyor. İzleyicisini etkileyecek olan film duygu dolu sahnelere şahitlik edecek.

Kabir Khan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Sevginin Gücü filmi bu akşam saat 20:00'da TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Sevginin Gücü filmi, konuşamayan küçük bir kız ile yolları kesişen bir adamın hikayesini anlatıyor. Filmin başrolünde Salman Khan yer alıyor.

SEVGİNİN GÜCÜ KONUSU NEDİR?

Sevginin Gücü, konuşamayan küçük bir kız ile yolları kesişen bir adamın hikayesini anlatıyor. 5 yaşında bir kız olan Shahida doğuştan konuşamıyordur. Kızının konuşması için elinden geleni yapan annesi, Shahida'yı tedavi ettirebilmek için onu Pakistan'dan Hindistan'a götürmeye karar verir. Fakat çıktıkları bu yolculuk küçük kızın hayatını tamamen değiştirir.

Trenle çıktıkları yolculukta küçük kız, tren durakta beklediği sırada camdan gördüğü kuzuların yanına gitmek için trenden iner. Fakat tren hareket etmek için düdüğü çaldığında Shahida duyamadığı için treni kaçırır. Küçük kız bilmediği topraklar yapayalnız kalmıştır.

Tek başına sokaklarda dolaşan küçük kızın yolu Bajrangi adındaki bir adamla kesişir. Bajrangi, Shahida'ya yardım etmeye çalışsa da ondan hiçbir öğrenemediği için ne yapacağını şaşırır. Şans eseri kızın Pakistanlı olduğunu öğrenen genç adam genç kızı ailesine kavuşturmaya kararlıdır. Shahida'nın ailesini bulmak için yola koyulan ikili kendilerini macera dolu bir yolculuğun içerisinde bulur.

SEVGİNİN GÜCÜ FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Sevginin Gücü filminin oyuncu kadrosunda; Salman Khan, Kareena Kapoor, Sharat Saxena ve Haarshaali Malhotra yer alıyor.

<h3>Süper Lig'in 20. haftasında Fatih Karagümrük ve Beşiktaş karşı karşıya geldi. Maç Kara Kartal'ın

Beşiktaş-Karagümrük maç yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İHA fabrikası Ankara'da üretime başladı

Türkiye'nin Arnavutluk'ta inşa edeceği hastanenin şantiyesi açıldı