• $ 6,7139
  • € 7,427
  • 369.15
  • 103024
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
10 Kasım 2019 Pazar 16:42 | Son Güncelleme:

Sevgili Geçmiş yeni bölüm fragmanı yayında

Sevgili Geçmiş ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Oyuncu kadrosunda Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar gibi isimlerin bulunduğu dizi her hafta cuma akşamları ekrana gelecek. Sevgili Geçmiş fragmanı ve dizi ile ilgili merak edilenler haberimizde sizlerle.

Sevgili Geçmiş 2. yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Sevgili Geçmiş 1. ilk bölüm bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Star TV’de ekrana gelen dizide birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşuyorlar. 

SEVGİLİ GEÇMİŞ 2. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME YAYINLANDI

Sevgili Geçmiş yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanalın resmi internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

SEVGİLİ GEÇMİŞ KONUSU NEDİR?

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır.

Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer aldığı “Sevgili Geçmiş” soluk soluğa izlenecek hikayesi ile Star ekranlarında seyirci ile buluşacak.

“Sevgili Geçmiş” in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor.


MSB duyurdu! 4 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

MSB duyurdu! 4 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kara yolları onlara kaldı! Objektiflere yansıyan kareler...

Cuma namazıyla açılacaklar! Hummalı çalışmalar başladı