• $8,0269
  • €9,6232
  • 455.163
  • 1407.76
23 Mart 2021 Salı 16:21 | Son Güncelleme:

Sette koronavirüs paniği! Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik'in test sonucu pozitif çıktı

Sette koronavirüs paniği! Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik'in test sonucu pozitif çıktı

Türkiye'nin en uzun soluklu dizilerinden olan başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan'ın rol aldığı Arka Sokaklar dizisi setinde koronavirüs paniği yaşadı. Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik'in test sonucu pozitif çıkarken evde karantinaya girdi.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi isimlerin rol aldığı Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Sık sık oyuncu kadrosu değişen Arka Sokaklar setinde koronavirüs paniği yaşandı.

Oyuncu Yüsra Geyik, yüksek ateş şikayeti nedeniyle koronavirüs testi yaptırdı. 30 yaşındaki oyuncunun testi pozitif çıktı. Evde karantinaya giren oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

YÜSRA GEYİK KİMDİR?

Yüsra Geyik, 1990 yılında Samsun'da dünyaya geldi. İlkokula başlamasından 1 sene sonra ailesiyle İstanbul'a yerleşti. İlkokuldayken tiyatroya ilgi duydu ve bu alanda kendisini geliştirdi. Ekranlara Hayat Bilgisi ve Yabancı Damat dizilerinde aldığı küçük rollerle merhaba dedi. 2005 yılında Yumurcak TV'de sunuculuk yaptı.

Küçük yaşlarda tiyatro eğitimi alan genç oyuncu Yüsra Geyik, 14 yaşındayken oyunculuk ajansına kaydoldu. 2003-2006 yılları arasında Yabancı Damat dizisinin kadrosunda yer alan Yüsra Geyik, asıl tanınırlığını Arka Sokaklar dizisiyle yakaladı. Genç oyuncu, Hüsnü Çoban karakterinin kızı Zeliha (Zeliş) Çoban'ı oynuyor. 12 senedir Arka Sokaklar'ın kadrosunda yer alan Yüsra Geyik, diziye başladığında ise 16 yaşındaydı.

<h3>Süper Lig'in 35. haftasında Beşiktaş, MKE Ankaragücü'nü konuk edecek. Cuma günü oynanacak olan B

Beşiktaş - Ankaragücü Maç Önü

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı