• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 16:34 | Son Güncelleme:

Set arkadaşlığı aşka dönüştü… Ünlü oyuncu sevgilisinin evine taşındı

Set arkadaşlığı aşka dönüştü… Ünlü oyuncu sevgilisinin evine taşındı

Hollywood dünyasının yeni sürpriz çifti ünlü şarkıcı Harry Styles ve güzel oyuncu Olivia Wilde aralarındaki 10 yaş fark yüzünden konuşulmaya devam ediyor. Wilde, eski nişanlısı Jason Sudeikis'le birlikte yaşadığı Los Angeles'ta ki evinden Sevgililer Günü'nde ayrıldı ve yeni sevgilisi Styles'ın evine taşındı.

Ünlü oyuncu Olivia Wilde yedi yıldır nişanlı olduğu iki çocuğunun babası, kendisi gibi oyuncu olan Jason Sudeikis ile geçtiğimiz aylarda ayrılmıştı. Wilde'ın yönetmenliğini yaptığı yeni film projesi "Don't Worry Darling" de birlikte çalıştığı Harry Styles ile yeni bir ilişkiye yelken açtı.

Eski nişanlısı Sudeikis ile kaldığı evinden eşyalarını toplamak için 14 Şubat Sevgililer Günü'nü tercih eden Olivia Wilde, Ocak ayında da yine eski evine geri dönüp birkaç parça eşyasını yeni sevgilisi Harry Styles'ın evine taşımıştı. Eşyalarını büyük bavullar ile arabasına taşıyan Wilde'ın eşyalarını bagajına yerleştirmesi uzun zaman aldı.

Birlikte çalıştıkları "Don't Worry Darling" filminin setinde romantik ilişkileri başlayan Harry Styles ve Olivia Wilde, aşk haberlerini bir arkadaşlarının düğününe el ele katılarak doğrulamıştı.

Olivia Wilde son olarak, Instagram da yaptığı paylaşım ile sevgilisine iltifatlar yağdırdı. Styles'ın bulunduğu film setinden bir fotoğraf paylaşan Olivia Wilde, "Çoğu erkek oyuncu kadın başrollü filmlerde yardımcı oyuncu olmayı kabul etmez. Harry Styles her sahneye insanlığının ayrıntılarını aşıladı. Alçakgönüllülük ve zarafetle öne atladı." diyerek sevgilisine övgü dolu sözcükler kullandı.

Olivia Wilde ve eski nişanlısı Jason Sudeikis

<p>DİSK'e bağlı Genel-İş ile Maltepe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşm

Maltepe'de 5 gündür çöp toplanmıyor

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı