• $9,3179
 • €10,8448
 • 530.392
 • 1429.85
23 Mayıs 2021 Pazar 10:25 | Son Güncelleme:

Ankaralı Serkan Nişancı aslen nereli, evli mi? Serkan Nişancı kimdir, kaç yaşında?

Ankaralı Serkan Nişancı aslen nereli, evli mi" Serkan Nişancı kimdir, kaç yaşında"

Ekrana döndüğü gündem beri gündemden düşmeyen İbo Show'un yeni bölüm konukları yine çok konuşulacak. Bu hafta İbo Show konukları arasında Serkan Nişancı da yer aldı. Serkan Nişancı kimdir, kaç yaşında? Ankaralı Serkan Nişancı aslen nereli, evli mi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Ankara havaları ile kına gecelerinin ve düğünlerin vazgeçilmez isimleri arasına giren Serkan Nişancı hakkında merak edilenlerin tümünü sizler için derledik. İşte tüm detaylar...

9 yıl aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan İbo Show her hafta büyük bir ilgiyle izleniyor. İbo Show'un bu haftaki konukları arasında yer alan isimlerden biri de Serkan Nişancı oldu. Serkan Nişancı kimdir, kaç yaşında? Ankaralı Serkan Nişancı aslen nereli, evli mi? gibi soruların yanıtları merak edilmeye başlandı. 4 Mart 1977 tarihinde İstanbul' da doğmuştur. Eğitim hayatını da İstanbul' da tamamlamıştır. İstanbul doğumlu olmasına rağmen, Ankara türküleri söylemesi nedeni ile herkes tarafından Ankaralı olarak bilinmektedir....

SERKAN NİŞANCI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

4 Mart 1977 tarihinde İstanbul' da doğmuştur. Eğitim hayatını da İstanbul' da tamamlamıştır. İstanbul doğumlu olmasına rağmen, Ankara türküleri söylemesi nedeni ile herkes tarafından Ankaralı olarak bilinmektedir. Eğitim hayatı ile ilgili ve özel yaşantısı ile ilgili pek fazla bilgiye rastlanılamamaktadır. Bunun nedeni ise, yaptığı röportajlardan kaynaklı olarak özel yaşantısı ile değil çalışmaları ile gündeme gelmesidir.

Müziğe genç yaşta başlamıştır. Önceleri çeşitli yerlerde sahne almıştır. Müzikle ilgili olması sebebi ile uzun yıllar müzik piyasasında varlığını sürdürmüştür. Fakat ilk albümünü ne yazık ki 2012 yılında çıkarma fırsatı bulmuştur. Buna rağmen iki yıl ara ile düzenli olarak albüm çıkarmaya özen göstermiştir. Albüm çalışmalarını iki yıl gibi bir sürede uzun uğraşlar sonucu tamamlaması onun bu işte ne kadar emek harcadığını ve nasıl özveri sahibi olduğunun göstergesidir. Albüm çalışmalarına devam edeceğini de yaptığı röportajları ile sıklıkla duyurmaktadır.

2015 yılında O Ses Türkiye yarışmasına da katılarak sahne hayatında daha da ünlenmiştir. 2015 yılından önce müzikle uğraşıyor olması ve daha önce iki tane albüm sahibi olması yarışmada rahat tavırları ve hayran kitlesi ile kolaylık sağlamıştır. Müzik piyasasında albümü olmasına rağmen tanınması yarışma sayesinde olmuştur. İstanbul ve Ankara' da aranan en eğlenceli isim haline gelmiştir. Bunun nedeni ise, albümlerinde ve söylediği şarkılarda sıklıkla Ankara havalarına yer vermesinden kaynaklıdır.

SERKAN NİŞANCI'NIN ALBÜMLERİ

Serkan Nişancı, Gözüme Baka Baka, Kara Gözlüm Ölesim Var, Aşkın Starları, Yar Gözlerin Ağlar Gibi, Sen De Anlarsın, Özledim, Deli Yüreğime Zorsun, Gül Eğlen Oyna, Ankara'nın En İyileri, Kurtlar Sofrası, Ankara'nın Beyleri, Yalan Olmuş Sevdalar ve Alem Başlıyor gibi albümlerini piyasaya sürdü.

SERKAN NİŞANCI'NIN ŞARKILARI

Hayal Olur

Gül Eğlen Oyna

Yar Bana

Gelsene

Gözüme Baka Baka

Hıçkırık

BİRİLERİ KANDIRMIS CANLI PERFORMANS

Sessiz Sedasız

Yar Gözlerin Ağlar Gibi

Sen De Anlarsın

Özledim

Deli Gibi Yüreğime Zorsun

Sevdiğim Al Yazmalım

Hem Delisin Hem Hanım

Dayanamam

Sen Aldırma

Atamın Seğmenleri / Hüdayda / Yumurtanın Sarısı

Mavi Boncuk Gözleri

Yalan Olmuş Sevdalar

Ankara Kızlarına

Bir Sevdadır Ankara

Sen Olmayınca

Karagözlüm Ölesim Var

Oyanada Dönder Sar Beni

Balım Benim

Elveda

Seviyorum Bir Tek Seni

Dari Dari

Serkeş

Taçsız Prenses

Gece Başlıyor / Salla / Ereğli

Seni Seviyorum

İbocan kimdir, gerçek ismi ne? Ankaralı İbocan aslen nereli, kaç yaşında?

 • Serkan Nişancı kimdir
 • Serkan Nişancı kaç yaşında
 • Serkan Nişancı aslen nereli
 • Serkan Nişancı ankaralı mı
 • Serkan Nişancı yaşı
 • ankaralı Serkan Nişancı
 • Serkan Nişancı hıçkırık
 • Serkan Nişancı evli mi
<p>Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde yoğun bakım yatak kapasitesi 3 kat arttı. 11 yataklı erişkin yoğun b

Cerrahpaşa'ya yeni yoğun bakım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu